دانلود Corel Paint it v1.0.0.127 تبدیل تصاویر به نقاشی های زیبا

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 6 آبان، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Corel Paint it v1.0.0.127 تبدیل تصاویر به نقاشی های زیبا

یکی از جدیدترین محصولات شرکت Corel ابزاریست که قابلیت های جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. تبدیل تصاویر به طرح های گرافیکی یا همان نقاشی ها خصوصیتی است که Corel Paint it با خود به همراه می آورد. این ابزار ساده اما کارآمد که به تازگی نسخه ی جدید آن ارائه شده عکس های دیجیتالی کاربران را به طرح های نقاشی منحصر به فردی تبدیل می کند که خروجی گویی از ابتدا یک نقاشی حرفه ای بوده است.
استفاده از این ابزار برای تبدیل فوق العاده آسان بوده و نیازی به آموزش خاصی نست تنها دقت و حوصله لازم است تا با استفاده از افکت های جذابی که در نرم افزار تعبیه شده بتوان زیباترین خروجی های را در قالب طرح های گرافیکی تحویل گرفت. هماهنگی با نرم افزارهای ویرایش تصاویر معروف و رایج هم قابلیت مهمی است که Corel Paint it به آن توجه ویژه ای داشته است ؛ این ابزار می تواند ایده خوبی برای دادن کارت های تبریک یا چاپ تصاویر به منظور استفاده در طرح های تبلیغاتی باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Corel Paint it v1.0.0.127:
- سازگار با فرمت های رایج
- هماهنگ با نرم افزارهای ویرایش تصاویر
- استفاده آسان از نرم افزار
- وجود افکت های مختلف و زیبا در نرم افزار
- مناسب برای طراحی های گرافیکی و خلاقانه
- امکان استفاده برای سنین مختلف
- قابلیت ذخیره سازی و به اشتراک گذاری به شکل های مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.