دانلود Corel PDF Fusion v1.0 بسته جدید نرم افزار Corel

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 5 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Corel PDF Fusion v1.0 بسته جدید نرم افزار Corel

شرکت های نرم افزاری بزرگ همیشه سعی می کنند با ارائه نرم افزارهای مختلف در زمینه های گوناگون بتوانند به کاربران و مشتریان خود بیفزایند. اکثر کاربران شرکت Corel را به عنوان یک شرکت تولید کننده نرم افزارهای گرافیکی می شناسند اما بسیاری هم نمی دانند که همین شرکت ابزارهای مختلفی را ارائه می دهد ؛ نرم افزارهای چند رسانه ای حرفه ای ، Winzip بسیار معروف ، نرم افزارهای اداری و شرکتی و ابزارهای دیگر که شاید همه ما با آن ها آشنایی نداشته باشیم. جدیدترین محصول Corel ابزاریست که می تواند بسیار کاربردی تر از بقیه نرم افزارهای تولیدی این شرکت باشد. نرم افزاری کامل برای نمایش ، تبدیل ، چاپ و به طور کلی مدیریت کامل برروی اسناد PDF که Corel PDF Fusion هم نام گرفته است.
نرم افزاری که قادر است تا بیش از 100 فرمت در زمینه های گوناگون را نمایش دهد ، مجموعه آفیس ، فرمت PDF  ، فرمت XPS ، فرمت استفاده شده برای فتوشاپ و ده ها گزینه ی دیگر که فکر می کنم هیچ نرم افزاری نباشد که بتواند این قابلیت را به کاربران هدیه دهد. ویرایشگر موجود در نرم افزار هم کمک زیادی می کند تا کاربران به خواسته های خود دست پیدا کنند ؛ هرچند که این ویرایشگر شاید زیاد پیشرفته نباشد اما می تواند در بسیاری از موارد فوق العاده کارآمد به نظر آید. ساخت اسناد PDF و XPS به وسیله پرینتر مجازی و تبدیل همزمان چند فایل به PDF هم دو خاصیت دیگر این نرم افزار را تشکیل می دهند.
ایمن سازی به وسیله پسورد ها ، قرار دادن Watermark ، چسباندن چند سند PDF برای ساختن اسناد چند صفحه ای ، ویرایش ظاهری اسناد و گزینه های متعدد دیگر که با یک واسط کاربری جذاب و سرعت عمل بسیار مناسب همراه شده اند تا کاربران به وسیله Corel PDF Fusion بتوانند به همه آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Corel PDF Fusion v1.0 :
- ساخت اسناد PDF  و XPS
- نمایش بیش از 100 فرمت مختلف در نرم افزار
- تبدیل همزمان چند فایل به سند PDF
- به هم چسباندن چند سند برای ساخت کتاب الکترونیکی
- ارسال مستقیم به ایمیل دوستان
- اضافه کردن Watermark
- ایمن سازی از طریق قرار دادن پسورد
- ویرایش اسناد با فرمت های مختلف
- واسط کاربری جذاب اما ساده نرم افزار
- پرینت مستقیم فرمت هایی که نرم افزار قابلیت اجرای آن ها را دارد
- سرعت بسیار مناسب در تمامی بخش ها
- سازگار با استانداردهای مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.