دانلود CyberFish 3D ScreenSaver v1.0 آکواریومی متفاوت

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 15 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود CyberFish 3D ScreenSaver v1.0 آکواریومی متفاوت

امروز هم قصد داریم یک اسکرین سیور با موضوع آکواریوم معرفی کنیم اما آکواریومی متفاوت نسبت به آنچه شما کاربران در ذهن دارید و قبلا هم دیده اید. این اسکرین سیور زیبا و جدید و البته مدرن که CyberFish 3D ScreenSaver نام گرفته است. این اسکرین سیور تنها تفاوتش با نمونه های قبلی با موضوع آکواریوم مکانیکی بودن و دیجیتالی حرکت کردن ماهی هاست. اینجا دیگر از ماهی های طبیعی خبری نیست و ماهی های مکانیکی با بدن هایی از قطعات فلزی در آب حرکت می کنند. به جای دریا یا آکواریوم هم یک محیط از اجسام دیجیتالی برای ماهی ها در نظر گرفته شده است که بسیار با ماهی ها هماهنگ شده است.
موزیک جالبی هم که با موضوع محافظ صفحه نمایش هماهنگ است به جذاب تر شدن این اسکرین سیور کمک زیادی می کند. حرکات ماهی های مکانیکی بسیار نزدیک به آن چیزی است که در واقعیت اتفاق می افتد ؛ نکته جالب وجود چند مدل ماهی است که هریک خصوصیات خاص خود را دارند. پیشنهاد می کنیم حتما CyberFish 3D ScreenSaver را دانلود کنید و به عنوان اسکرین سیور از آن استفاده نمائید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CyberFish 3D ScreenSaver v1.0 :
- طراحی بسیار جالب ماهی ها
- وجود ماهی ها با طراحی های مختلف و بدن های مکانیک
- موزیک زیبا و هماهنگ با اسکرین سیور
- سرعت اجرای بسیار مناسب
- طراحی منحصر به فرد محافظ صفحه نمایش
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.