دانلود CyberLink LabelPrint v2.5 خلق لیبل های با کیفیت

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 10 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود CyberLink LabelPrint v2.5 خلق لیبل های با کیفیت

یکی از جالب ترین محصولات کمپانی نرم افزاری Cyberlink ،که LabelPrint نام دارد. نرم افزاری کارآمد و مفید برای شرکت های مختلف که با اهداف مختلف قصد طراحی و چاپ انواع لیبل ها را برای لوح های فشرده دارند. ابزاری که با دارا بودن قابلیت های فراوان و استانداردهای مختلف در چاپ لیبل ها برروی انواع سی دی و دی وی دی می تواند گزینه مناسبی برای کاربرانی باشد که تبلیغات دیجیتالی را ترجیح می دهند. واسط کاربری بسیار جذاب که کار را هم فوق العاده آسان می کند این اجازه را به کاربران می دهد تا در 4 مرحله اصلی لوگو و لیبل مورد نظر را طراحی و برروی انواع لوح های فشرده رایت نمایند.
وجود طرح های گوناگون هم در CyberLink LabelPrint دستان کاربر را برای ایده برداری باز نگه می دارد تا کاربران یا همان طراح بتواند طرح مورد نظر را انتخاب کرده و با سلیقه خود ویرایش نماید تا خروجی با کیفیتی مد نظر خود تحویل بگیرد. چاپ مستقیم طراحی های انجام شده برروی انواع لوح های فشرده با قابلیت هماهنگی با رایترهای LightScribe که این قابلیت را فراهم می کنند تا کاربر بتواند برروی انواع سی دی و دی وی دی طرح مورد نظر را هک کند از جمله دیگر قابلیت های موجود در این ابزار به شمار می رود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CyberLink LabelPrint v2.5:
- خلق طرح های زیبا برای استفاده به عنوان لیبل لوح های فشرده
- استفاده از طرح های آماده موجود در نرم افزار
- چاپ مستقیم برروی لوح های فشرده
- سازگاری با انواع استانداردها
- سازگار با انواع لوح های فشرده و انواع Mini ها
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- واسط کاربری بسیار جذاب
- طراحی با استفاده از Wizard و 4 مرحله اصلی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.