دانلود CyberLink PhotoDirector 2011 v2.0.1816 مدیریت هوشمند تصاویر

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 26 تیر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود CyberLink PhotoDirector 2011 v2.0.1816 مدیریت هوشمند تصاویر

همانطور که بارها گفته ایم سعی ما در این است که بتوانیم نرم افزارهای مختلف در زمینه های گوناگون را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم تا شما بتوانید بسته به نیاز و با سلیقه خود نرم افزار مورد نظر را برگزینید و در همین راستا در این مطلب شما را با نرم افزارهای آشنا می کنیم که مطمئنا بیشتر شما کاربران آن را به عنوان اولین انتخاب بر می گزینید. نرم افزاری بسیار حرفه ای و کارآمد که محصول شرکت CyberLink نیز می باشد. ابزاری که به واسطه آن می توان تصاویر را علاوه بر مدیریت به صورت تقریبا حرفه ای ویرایش کرده و در آخر هم انتشار داد. PhotoDirector نام این ابزار بسیار قدرتمند و غنی از امکانات مفید است. این نرم افزار با پشتیبانی از انواع فرمت ها ، انواع دوربین های دیجیتالی ، فرمت های استفاده شده برای دوربین های دیجیتالی و انبوهی از قابلیت های مختلف برای ویرایش و همچنین انتشار تصاویر در بسترهای مختلف کار را برای کاربران حرفه ای بسیار آسان خواهد کرد.
واسط کاربری نرم افزار طوری طراحی شده که دسترسی تمامی منوها به راحتی امکانپذیر می شود. کمی حوصله و دقت و البته سلیقه نیاز است تا بتوان کنتراست ، نور و رنگ تصاویر را تغییر داد و ورودی را به یک خروجی بسیار جذاب تر تبدیل نمود. برای ویرایش تصاویر امکانات متعددی در CyberLink PhotoDirector گنجانده شده است. امکاناتی که می توان با استفاده از آن ها نور بخشی از تصاویر را به صورت داینامیک تغییر داد یا این که نویز را از بین برد. تعمیر تصاویر هم بخش دیگری از قابلیت های این نرم افزار است که به راحتی می توان نشانه هایی که در تصاویر وجود دارند را از بین برد. خروجی نرم افزار هم بسته به نیاز کاربر امکان انتخاب دارد. ذخیره سازی به صورت عکس برروی حافظه ها و یا به اشتراک گذاری میان سرویس های آنلاین دو بخش خروجی هستند که کاربر می تواند در پایان کار یکی از آن ها را برگزیند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CyberLink PhotoDirector 2011 v2.0.1816:
- پشتیبانی از انواع فرمت ها برای تصاویر
- امکان مدیریت حرفه ای تصاویر بدون هیچ گونه محدودیت
- امکانات لازم برای ویرایش تصاویر
- قابلیت گرفتن خروجی به شکل های مختلف
- به اشتراک گذاری تصاویر نهایی در سرویس های آنلاین
- پشتیبانی از انواع دوربین های دیجیتالی
- سازگاری با فرمت RAW که در دوربین های دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد
- امکان تغییر نور بخشی از تصاویر به صورت داینامیک
- تغییر کنتراست ، رنگ و تمامی بخش های یک عکس به صورت دستی یا اتوماتیک
- استفاده فوق العاده آسان از تمامی امکانات نرم افزار
- واسط کاربری بسیار جذاب نرم افزار
- از بین بردن نویز موجود در تصاویر
- چند مدل حالت نمایش برای تصاویر به هنگام مدیریت و یا ویرایش
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.