دانلود DAPlayer v1.0.1.9 پلیری ساده اما قدرتمند

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 28 اسفند، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود DAPlayer v1.0.1.9 پلیری ساده اما قدرتمند

وقتی ما کاربران بتوانیم با خیال راحت در هر زمینه ای نرم افزارها مورد نیازمان را انتخاب کنید به طبع بهتر و راحت و البته مفیدتر می توانیم از همان نرم افزار بهره بگیریم. در تمامی موضوعات نرم افزارهای کاربردی این موضوع صادق است ؛ البته شرایط و همچنین کارکردهای نرم افزارها را هم باید مورد توجه قرار دهیم. وقتی ما بدانیم با کدامیک از پلیرها بهتر می توانیم کار کنیم مطمئنا به دنبال هم ابزار خواهیم بود. به همین دلیل هم هست که ما همیشه سعی کرده ایم کاری کنیم دستان شما کاربران برای انتخاب پلیر دلخواه باز باشد. DAPlayer یکی از جالب ترین و در عین حال ساده ترین پلیرهایی است که تا به حال عرضه شده است. نرم افزاری که قادر است تا فایل های صوتی و تصویری با فرمت های مختلف را اجرا نماید. این نرم افزار استاندارد با نمایش انواع دی وی دی ها و همچنین نسل آیند لوح ها یعنی Blu-ray خیال کاربران را در این زمینه هم راحت خواهد کرد. کیفیت بالایی که این نرم افزار در نمایش فیلم ها از خود به نمایش خواهد گذاشت اگر از ابزارهای مشابه معروف قوی تر عمل نکند چیزی کم نخواهد داشت.
کم ترین میزان مصرفی از پردازنده اصلی و پردازنده گرافیکی و دیگر منابع سیستم برای کاربرانی که از سیستم های سخت افزاری معمولی بهره می برند اهمیت ویژه ای دارد که این ابزار هم سعی کرده تا نرم افزار کم ترین میزان استفاده از منابع را داشته باشد. نکته آخر هم نهایت کیفیت در خروجی صداست که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و پشتیبانی از صداهای دالبی و همچنین چند کاناله بهترین کیفیت را به گوش کاربران خواهد رساند. DAPlayer با حجم مناسبی که دارد مطمئنا می تواند خواسته های بیشتر کاربران را با همین چند قابلیت هم پاسخگو باشد پس پیشنهاد می کنیم شما هم این ابزار ساده ، سبک و البته کاملا رایگان را از آسان دانلود دریافت نمائید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DAPlayer v1.0.1.9:
- نمایش فیلم های Blu-ray
- نمایش دی وی دی های فیلم
- پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی و تصویری
- نهایت کیفیت در نمایش فیلم ها
- نهایت کیفیت در صدا
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- واسط کاربری ساده اما جذاب نرم افزار
- رایگان بودن نرم افزار
- کمترین میزان استفاده از منابع سخت افزاری
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.