دانلود Download Accelerator Manager v4.5.1 Ultimate دانلود منیجری قدرتمند

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 18 شهریور، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Download Accelerator Manager v4.5.1 Ultimate دانلود منیجری قدرتمند

با پیشرفت هایی که صورت گرفته و با توجه به این که دانش کاربران روز به روز در حال افزایش است امروزه اکثر کاربرانی که از اینترنت دائمی استفاده می کنند معمولا یک نرم افزار مدیریت دانلود یا Download Manager در اختیار دارند تا به واسطه آن بتوانند علاوه بر افزایش سرعت دانلود فایل ها قابلیت هایی نظیر متوقف کردن و دوباره شروع کردن دانلود یک فایل را هم داشته باشند. البته این موارد جز اصلی ترین گزینه هایی هستند که در اکثر دانلود منیجرها یافت می شوند. Download Accelerator Manage یا به اختصار DAM یکی از جالب ترین نرم افزار های مدیریت دانلودی است که تا به حال عرضه شده است. نرم افزاری کارآمد و قابل اعتماد که امکان دانلود فایل ها را با نهایت پهنای باند به کاربران می دهد ؛ امکاناتی نظیر زمان بندی دانلود ها ، Stop/Resume یا هماهنگی با مرورگرهای رایج هم در این نرم افزار کارآمد گنجانده شده است.
Download Accelerator Manage قابلیت های نظیر دانلود از سایت های به اشتراک گذاری فیلم ها و موزیک های آنلاین ، بازیابی فایل های دانلود شده ، وجود MediaGrabber که کمک می کند فیلم های آنلاین به سادگی دانلود شوند و همچنین سازگاری با انواع پروتوکل ها از جمله مواردی هستند که در این ابزار قدرتمند اما ناشناخته به چشم می خورند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Download Accelerator Manager v4.5.1 Ultimate:
- افزایش سرعت دانلود فایل ها
- مدیریت کامل برروی فایل های دانلود شده
- امکان دسته بندی فایل ها
- قابلیت زمان بندی دانلودها
- سرعت بسیار بالا در تمامی بخش های نرم افزار
- واسط کاربری ساده و استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- سازگار با تمامی مرورگرهای رایج
- امکان دانلود از سایت ها به اشتراک گذاری ویدئوهای آنلاین
- سازگار با انواع پروتوکل ها برای دانلود فایل ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.