دانلود DreamWoods 2 چند بازی در قالب یک بازی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 24 فروردین، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود DreamWoods 2 چند بازی در قالب یک بازی

بازی های رایانه ای هرچقدر هم که سرگرم کننده باشند می توان از آن ها به عنوان ابزارهای آموزشی و تقویت هوش و دقت استفاده کرد. بازی هایی که در آن ها کاربر باید به دنبال نکات ریز باشد تا بتواند به مراحل بعدی قدم گذارد ، بازی هایی که در آن ها دقت و سرعت حرف اول را می زند، ژانر Hidden Object و Puzzle از دسته هایی هستند که می توان از آن ها در این زمینه هم بهره برد و در این میان هم بازی DreamWoods 2 بازی جذابی است که کاربر هم در آن باید به دنبال اجسام گمشده باشد و هم با کنار هم قرار دادن پازل های هر مرحله به مرحله بعدی قدم گذاشته و در نهایت بازی را به اتمام رساند.
این بازی بسیار ساده اما مفرح و سرگرم کننده که از موضوع بسیار جالبی هم بهره می برد گرافیک بسیار مناسب هم داشته و در آن طراحی های جالبی هم برای تصاویر و هم برای انیمیشن ها صورت گرفته است. در این بازی کاربر باید به یک دختربچه کمک کند تا شیطان بازی را کنار زده و به کمک فرشته نجاتش در هر مرحله به پیروزی دست پیدا کند. گاهی لازم است تا در طول این مراحل یک سری مسیرهای سخت و دشوار را عبور کند که کاربر باید با دقت و البته هوش خود راه را برای وی باز کند. چند مدل بازی در مراحل مختلف DreamWoods 2 گنجانده شده است ؛ پیدا کردن اشیاء گمشده ، پازل های موجود در هر مرحله ، کمک به دختربچه به منظور عبور از مسیرهای سخت و مدل های دیگری که می توان در طول انجام بازی آن ها را تجربه کرد.

قابلیت های کلیدی بازی DreamWoods 2:
- گرافیک مناسب
- انجام چند مدل مرحله در قالب یک بازی
- موزیک های دلنشین
- انیمیشن های بسیار زیبا و جذاب
- مناسب برای تقویت هوش
- مناسب برای سنین مختلف
- موضوع جالب بازی
- سازگار با سیستم های سخت افزاری معمولی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.