دانلود Enkord Totem Tribe Gold بازی فکری ساده اما جذاب

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 19 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Enkord Totem Tribe Gold بازی فکری ساده اما جذاب

بازی که برای این مطلب در نظر گرفته ایم در عین سادگی می تواند این چند روز آخر هفته همه شما کاربران سایت آسان دانلود را سرگرم کند. سبک بازی به جهت فکری بودن برای همه سنین مناسب بوده و همه می توانند با آن سرگرم شوند. این بازی که Enkord Totem Tribe Gold نام دارد گرافیک قابل قبولی داشته و با توجه به حجم نسبتا مناسبی که دارد اکثر کاربران می توانند برای دانلود آن اقدام کنند. استفاده از چندین مدل پازل در بازی ، انجام بازی در فصل های مختلف سال و در لوکیشن های مختلف که به جذابیت بازی می افزاید و همچنین یاد گرفتن اینکه اجسام کجا باید قرار گیرند از جمله موارد مهمی هستند که در این بازی دیده می شوند.
ساخت برج و قلعه در بازی ، خانه های اسکیمویی ، اضافه کردن سربازی برای جنگ با دشمنان و وجود مراحل مختلف این امکان را فراهم می کنند تا کاربرانی که بازی Enkord Totem Tribe Gold را دانلود نموده اند برای ساعت ها سرگرم شوند و از انجام یک بازی ساده اما جذاب نهایت لذت را ببرند.

قابلیت های کلیدی بازی Enkord Totem Tribe Gold :
- گرافیک مناسب بازی
- موضوع جالب و هیجان انگیز
- استفاده از انواع تکنیک ها برای پیشرفت کاربر در بازی
- استفاده لوکیشن های مختلف در طراحی
- مناسب برای سنین مختلف
- حجم نسبتا مناسب و سهولت در نصب و اجرا
- انجام بازی در فصول مختلف سال
- انیمیشن های جالب تعبیه شده در بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.