دانلود Farstone TotalRecovery Pro v7.1.2 بسته ای برای بازیابی فایل ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 28 مرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Farstone TotalRecovery Pro v7.1.2 بسته ای برای بازیابی فایل ها

TotalRecovery Pro نامی است که به دنبال آن همه امکانات لازم برای افزایش امنیت و پایداری اطلاعات و همچنین بازیابی اطلاعات حذف شده در آن قرار گرفته است. نرم افزاری بسیار حرفه ای و کارآمد و غنی از امکانات که هریک از آن ها می تواند خواسته های کاربران را مرتفع سازد. موزیک ها ، اسناد ، تصاویر ، ویدئوها و به طور کلی تمامی انواع مدل فایل ها با این ابزار ایمن خواهند شد. امکان تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و در مقابل بازیابی آن ها از دیگر خصوصیاتی هستند که در TotalRecovery Pro به چشم می خورند. قابلیت های متعددی برای این ابزار در نظر گرفته شده است. Backup از هر فایلی که کاربر بخواهد ، باز کردن Backup ها قبل از Restore ، تهیه یک نسخه Image از دیسک ها ، برنامه ریزی نرم افزار برای انجام کارها به صورت اتوماتیک ، ساخت دیسک نجات دهنده ویندوز ، تهیه نسخه پشتیبان به صورت آنلاین و بازیابی فایل های حذف شده به هر دلیلی از جمله قابلیت های مهم و کلیدی این ابزار محسوب می شوند.
این بسته نرم افزار حجم نسبتا بالایی دارد اما با توجه به حجم قابلیت ها می توان از آن به عنوان یک بسته مرجع بهره گرفت که می تواند در همه جا به کمک کاربران حرفه ای آید. نسخه کامل این بسته نرم افزار را می توانید در ادامه مطلب از سرور های آسان دانلود دریافت نمائید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Farstone TotalRecovery Pro v7.1.2:
- بازیابی حرفه ای فایل ها
- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات
- Backup گیری از سیستم عامل ویندوز
- تهیه یک نسخه Image از درایوها
- ایمن سازی اطلاعات شخصی و اسناد
- بازگشایی Backup بدون Restore کردن آن ها
- زمانبندی نرم افزار برای انجام عملکردها
- هماهنگی با انواع نرم افزارهای مجازی ساز ویندوز
- امکان بازیابی ایمیج های CD و DVD
- استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در بخش های مختلف نرم افزار
- ساخت دیسک نجات دهنده ویندوز
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.