دانلود Foxmediatools FoxPlayer v2.6.0 یک موزیک پلیر ساده اما قدرتمند

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Foxmediatools FoxPlayer v2.6.0 یک موزیک پلیر ساده اما قدرتمند

نرم افزار Foxmediatools FoxPlayer یک موزیک پلیر ساده اما جذاب و قدرتمند است که با پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی و یک واسط کاربری جذاب و البته امکانات جانبی دیگر مدیریت و پخش موزیک های کاربران را بر عهده خواهد گرفت. این نرم افزار کم حجم و ساده علاوه بر پخش فایل های صوتی قادر است تا به صورت آنلاین هم کار پخش موزیک ها را انجام دهد ؛ به سبب واسط کاربری جذاب اما ساده نرم افزار کار کردن هم با آن فوق العاده آسان خواهد خود ؛ به راحتی می توان با نرم افزار ارتباط برقرار کرد و از امکانات این نرم افزار بهره برد.
علاوه بر پخش امکان تبدیل چند فرمت صوتی هم در این ابزار گنجانده شده است ؛ یعنی می توان با چند کلیک ساده فایل های صوتی را به فرمت های رایج در همین زمینه تبدیل کرد. Foxmediatools FoxPlayer می تواند گزینه خوبی برای پخش موزیک ها باشد ؛ به همین دلیل ما با معرفی آن پیشنهاد استفاده را هم به شما کاربران می دهیم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Foxmediatools FoxPlayer v2.6.0:
- پخش موزیک ها با فرمت های مختلف
- پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی
- امکان تبدیل فرمت های مختلف صوتی
- واسط کاربری بسیار جذاب
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- امکان پخش فایل های صوتی به صورت آنلاین
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.