دانلود Fruit Ninja قتل عام میوه ها در یک بازی جذاب

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 22 دی، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Fruit Ninja قتل عام میوه ها در یک بازی جذاب

 

بعد از عرضه بسیار موفق بازی جذاب Angry Birds که در انواع سیستم های Touch از جمله گوشی ها و تبلت ها بسیار جذاب تر هم جلوه می داد و البته هنوز هم بسیاری به انجام آن مشغول هستند حالا بازی جدیدی وارد عرصه سیستم های Touch Screen شده که Fruit Ninja نام دارد. البته مدتی است که در سیستم های جدید این بازی جذاب مورد استفاده قرار می گیرد و کاربران بسیاری هستند که از انجام آن لذت می برند به همین دلیل ما هم ترجیح دادیم نسخه ای از آن را برای PC ها قرار دهیم.
موضوع این بازی فوق العاده هیجان انگیز همانطور که از نامش هم پیداست کشتن میوه هاست. کاربر باید در نقش یک نینجا با سرعت بالای خود میوه هایی که از بالای صفحه نمایش رها می شوند را به چند قسمت تقسیم کند اما نکته مهم اینجاست که وقتی کاربر کمی به پیش می رود در کنار میوه ها بمب هایی هم رها می گردد که در صورت برخورد با آن ها امتیاز منفی نصیب کاربر خواهد شد. Fruit Ninja باتوجه به موضوع جالبی که دارد می تواند ابزار هیجان را برای شما کاربران فراهم آورد ؛ از طرفی به سبب ساده بودن هیچ گونه محدودیت سنی هم ندارد. پس پیشنهاد می کنیم این بازی فوق العاده جذاب را دانلود نمائید.

قابلیت های کلیدی بازی Fruit Ninja:
- موضوع بسیار جالب و هیجان انگیز
- مراحل مختلف در طول انجام بازی
- هیجان و جذاب بودن بازی
- مناسب برای سنین مختلف
- استفاده ساده بازی
- کیفیت بالا در گرافیک بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.