دانلود GRT Recover My File v6.2 نمونه ای جدید برای بازیابی فایل ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 12 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود GRT Recover My File v6.2 نمونه ای جدید برای بازیابی فایل ها


حس ما نسبت به معرفی تک تک نرم افزارها این است که این نرم افزار حتما می تواند برای حتی یک کاربر هم که شده مفید واقع شود و به همین دلیل هم هست که سعی می کنیم هرآنچه مفید به ذهنمان می رسد در سایت قرار دهیم. تا به حال حداقل 10 عنوان نرم افزار برای بازیابی فایل ها معرفی کرده ایم و شاید همه کاربران به واسطه همان 10 عنوان هم بتوانند فایل های خود را بازیابی کنند ولی حتی اگر یک کاربر نتوانسته باشد با این 10 عنوان خواسته خود را مرتفع سازد کار ما ناتمام باقی مانده است. به همین جهت در این پست قصد داریم نرم افزاری به نام GRT Recover My File را معرفی کنیم که می تواند در بازیابی فایل ها بسیار مفید واقع شود.
مهم نیست که اطلاعات Delete یا Format شده باشند ؛ مهم این است که این ابزار می تواند با سرعتی بسیار مناسب و در سریعترین زمان ممکن با شناسایی و اسکن انواع حافظه ها اطلاعات پاک شده از آن ها را بازیابی کند. پشتیبانی از سیستم فایل های رایج موجود خیال کاربران را از بابت حافظه های قدیمی و جدید راحت خواهد کرد. واسط گرافیکی نرم افزار نکته عطف GRT Recover My File را تشکیل می دهد چرا که با همین محیط جذابش کار را برای حتی مبتدی ترین کاربران هم ساده و آسان خواهد کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار GRT Recover My File v6.2 :
- بازیابی فایل های پاک شده
- بازیابی فایل های فرمت شده
- پشتیبانی از تمامی سیستم فایل های رایج
- استفاده آسان از نرم افزار
- واسط کاربری جذاب و کاربر پسند
- عدم نیاز به هیچ گونه تکنیک خاصی در بازیابی ها
- سرعت بالا در اسکن حافظه ها
- سازگاری با انواع حافظه های موجود
- بازیابی اطلاعات بسیار قدیمی در سیستم
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.