دانلود Heroes of Hellas 3: Athens ساخت آتن باستان

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 15 مهر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Heroes of Hellas 3: Athens ساخت آتن باستان

Heroes of Hellas 3: Athens بازی ساده اما فوق العاده فکری و جذاب و هیجان انگیزی است که مطمئنا می تواند برای مدت حداقل چند روز همه کاربران را با سنین مختلف سرگرم کند. موضوع جالب و متنوع بودن مراحل در این بازی کمک زیادی می کند تا کاربر به هیچ وجه احساس تکراری شدن بازی را نکرده و بتواند با هیجان و انگیزه بیشتری به دنبال ساختن شهر آتن باستان باشد. گرافیک مناسب و انیمیشن های فوق العاده ای که برای گوشه و کنار بازی به وضوح به چشم خواهد آمد. تنها حرکات سریع ماوس لازم است که کنترل آن را کاربر بر عهده دارد ؛ البته در بازی کمی هم حوصله و دقت و البته صرف هزینه ها در جاهای صحیح هم نیاز است که کاربر بتواند زودتر شهر قدیمی را بازسازی نماید.
نسخه کامل و جدید این بازی به تازگی عرضه شده است. 4 مدل از انواع بازی های فکری به همراه 90 مرحله هیجان انگیز در کنار بیش از 30 جایزه مختلف برای کاربرانی در نظر گرفته شده است که این بازی را دانلود می کنند. در طول بازی کمک های فراوانی هم صورت می گیرد تا کاربران کم سن و سال بتوانند راحت تر با محیط Heroes of Hellas 3: Athens ارتباط برقرار کنند.

قابلیت های کلیدی بازی Heroes of Hellas 3: Athens:
- گرافیک بسیار مناسب و انیمیشن های جالب و جذاب بازی
- وجود 4 مدل از انواع مراحل در طول انجام بازی
- بیش از 90 مرحله متفاوت و متنوع
- اهدا بیش از 30 جایزه در مراحل مختلف به کاربران
- مناسب برای سنین مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.