دانلود IDimager Professional v5.1 مدیریت حرفه ای تصاویر

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 4 بهمن، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود IDimager Professional v5.1 مدیریت حرفه ای تصاویر

مدیریت عکس ها شاید کار ساده ای به نظر برسد اما وقتی تعداد آن ها بالا می رود و نیاز به دسته بندی دارند استفاده از یک نرم افزار مدیریت تصاویر هم الزامی می شود. یکی از نرم افزارهای جدید و به روزی که در زمینه مدیریت عکس ها ارائه شده و امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد IDimager Professional نام گرفته است. این ابزار کارآمد که قابلیت Import تصاویر را از انواع ورودی ها داراست می تواند ویرایش ساده آن ها را هم بر عهده بگیرد ضمن آن که قابلیت هایی در نرم افزار تعبیه شده تا کاربر بتواند اسلایدشو یا آلبوم هایی زیبا با افکت های جذاب برروی تصاویر خود پیاده سازی کند.
دسته بندی و مدیریت به صورت دلخواه ، ارسال تصاویر به صورت آنلاین و از درگاه های مختلف ، واسط کاربری جذاب و استفاده ساده و آسان از نرم افزار قابلیت از بین بردن قرمزی چشم ها در تصاویر و بسیاری از قابلیت های دیگر که می توان از آن ها در راستای مدیریت حرفه ای تصاویر بهره برد. نسخه جدید نرم افزار IDimager Professional ارائه شده است که می توان به آن ها برای مدیریت قدرتمند تصاویر دل بست.

قابلیت های کلیدی نرم افزار IDimager Professional v5.1:
- مدیریت حرفه ای عکس ها و دسته بندی آن ها
- ویرایش تصاویر به صورت نسبتا حرفه ای
- قابلیت ساخت آلبوم های دیجیتالی از تصاویر
- ساخت اسلایدشو با فرمت های مختلف
- وجود افکت های مختلف برای ساخت اسلایدشوها
- امکان ارسال تصاویر به صورت آنلاین و از درگاه های مختلف
- سازگاری با فرمت های رایج عکس ها
- هماهنگی با دوربین های دیجیتالی برای Import تصاویر
- تبدیل فرمت عکس ها به یکدیگر
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.