دانلود KGB Archiver v1.2.1.24 فشرده سازی قدرتمند فایل های حجیم

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 7 بهمن، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود KGB Archiver v1.2.1.24 فشرده سازی قدرتمند فایل های حجیم

فشرده سازی فایل ها با این که امروزه حجم حافظه ها نسبت به قبل فوق العاده افزایش پیدا کرده اما باز هم یکی از موارد مهم و کلیدی در استفاده از رایانه ها تلقی می شود. در اینترنت فشرده سازی فایل ها دلایل مختلف داشته و بسیاری از کاربران و مدیران سایت ها برای ساده تر شدن کار دانلود چند فایل و کاهش حجم از نرم افزارهای فشرده سازی رایجی که در این زمینه موجود است استفاده می کنند. KGB Archiver هم یکی از فشرده ساز های جالب و کارآمد و فوق العاده ای است که قادر است فایل های حجیم چند گیگابایتی را به چند مگابایتی تبدیل کند و به همین دلیل جز فشرده ساز های قدرتمند و بسیار قوی شناخته می شود.
این ابزار که در زمینه فشرده سازی شاید آنچنان معروف نباشد اما با این قابلیت که می توان فایل های چند گیگابایتی را به چند مگابایت تبدیل کرد برای بسیاری از کاربران حیاتی خواهد بود. البته مدت زمان زیادی لازم است تا فایل های حجیم را با این نرم افزار فشرده نمود و از این لحاظ نمی توان انتظار بالایی از این ابزار داشت. با توجه به حجم مناسب و رایگان بودن KGB Archiver ارزش حداقل یکبار نصب برروی سیستم را دارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار KGB Archiver v1.2.1.24:
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- فشرده سازی فوق العاده قدرتمند و تبدیل فایل های چند گیگابایتی به چند مگابایت
- واسط کاربری بسیار ساده
- قابلیت ایمن سازی فایل ها از طریق گذاشتن پسورد
- سازگار با فرمت های رایج
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.