دانلود Kuler Clock ScreenSaver ساعتی زیبا در قالب اسکرین سیور

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 10 بهمن، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Kuler Clock ScreenSaver ساعتی زیبا در قالب اسکرین سیور

با این که شاید تا به حال ده ها اسکرین سیور با موضوعات مخلتف را در آسان دانلود قرار داده ایم اما بازهم سلیقه هایی هستند که نتوانسته ایم برای آن ها گزینه ای را پیدا کنیم به همین دلیل هم هست که در این مطلب می خواهیم یک محافظ صفحه نمایش ساده اما زیبا و جالب را معرفی کنیم که با یک تیر دو نشان را هدف گرفته است. اول این که از سوختن پیکسل های صفحه نمایش جلوگیری می کند و دوم هم آن که ساعت دیجیتالی دقیقی را نمایش می دهد که می توان با مشاهده آن برنامه کاری را زمانبندی نمود.
Kuler Clock ScreenSaver نام این محافظ صفحه نمایش بسیار زیبا اما جذاب است که با حجم پائین ، سرعت لود بالا و همچنین رایگان بودن قدم به سیستم رایانه ای کاربران می گذارد. ساعت دیجیتالی موجود در این اسکرین سیور به صورتی تنظیم شده که با برقراری ارتباط اینترنت به صورت خودکار با ساعت مبدا یعنی گرینویچ تنظیم خواهد شد و به همین دلیل دقیق ترین ساعت ممکن را به نمایش درخواهد آورد. با توجه به کیفیتی که این محافظ صفحه نمایش داد پیشنهاد می کنیم حتما آن را دانلود کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Kuler Clock ScreenSaver:
- حجم پائین اسکرین سیور و عدم نیاز به لودینگ
- رایگان بودن اسکرین سیور
- کیفیت بسیار مناسب در طراحی این محافظ صفحه نمایش
- به روزرسانی خودکار ساعت دیجیتالی به واسطه ارتباط با اینترنت
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.