دانلود Lost Chronicles: Fall of Caesar v1.0 سقوط سزار در یک بازی جذاب

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 27 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Lost Chronicles: Fall of Caesar v1.0 سقوط سزار در یک بازی جذاب

از سری بازهای جدید و البته جذابی که مدت کوتاهی است عرضه شده و ما هم نمونه های مختلفی از این مدل بازی ها را در سایت قرار داده ایم Lost Chronicles: Fall of Caesar نام گرفته است. بازی بسیار جذاب در ژانر بازی های Hidden Object که موضوع فوق العاده جالبی هم دارد. طراحی بسیار زیبای بازی کمک خواهد کرد تا همه کاربران سرگرم شوند؛ به همان سبک مدل های قبلی کاربران باید به دنبال اشیاء گمشده ای باشند که به صورت کاملا زیرکانه ای در تصاویر بازی مخفی شده اند.
گرافیک بازی فوق العاده مناسب بوده و با توجه به حجمی که بازی دارد می تواند دلیل مناسبی برای دانلود این بازی باشد. موزیک های دلنشین هم که پای ثابت تمامی مدل های این گونه بازی ها بوده در این نسخه هم به وضوح خود نمایی می کند. Lost Chronicles: Fall of Caesar محیط کاملا فانتزی داشته و با چند مرحله متفاوت می تواند اسباب سرگرمی شما کاربران عزیز را فراهم آورد. پس پیشنهاد ما دانلود و سرگرمی به واسطه انجام این بازی است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Lost Chronicles: Fall of Caesar v1.0:
- GamePlay فوق العاده و فانتزی بازی
- چندین مرحله مختلف و جذاب
- موضوع جالب بازی
- موزیک های دلنشنین
- گرافیک بسیار مناسب
- طراحی جالب Location ها در بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.