دانلود Master Voyager v2.79 محدود سازی دسترسی به دیسک خوان ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 27 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Master Voyager v2.79 محدود سازی دسترسی به دیسک خوان ها

گاهی لازم است تا کاربرانی که به یک سیستم رایانه ای دسترسی دارند به صورت محدودتر از آن سیستم بهره بگیرند. مثلا درایوهای نوری یا همان دیسک خوان های نوری برای آن ها بسته باشد و کاربر قادر نباشد از آن ها استفاده کند البته به صورت نرم افزار و نه به صورت سخت افزاری! مثلا در محیط هایی مثل کافی نت ها این مورد شاید بیشتر مورد نیاز باشد به همین دلیل ما ترجیح دادیم تا نرم افزاری هم در این زمینه معرفی کنیم. Master Voyager نرم افزار کاملی است که به واسطه آن می توان انواع دی وی دی رایتر ها یا دیسک خوان های نوری را از دسترس خارج کرد. تنها یک کلیک لازم است تا این کار صورت گیرد و بدون هیچ مشکلی هم می توان تغییرات را به حالت قبل بازگرداند.
محیط نرم افزار فوق العاده ساده بوده و به همین سبب هم می توان به راحتی از آن بهره برد. البته نه فقط CD ها و DVD ها بلکه انواع USB فلش ها یا فلاپی دیسک ها را هم می توان از دسترس خارج کرد. Master Voyager نرم افزار بسیار مناسبی است تا کاربران بتوانند سطح دسترسی ها را برای بخش هایی از سیستم محدود کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Master Voyager v2.79 :
- محدود کردن دسترسی به دیسک خوان های نوری
- محدود کردن دسترسی به USB فلش ها
- قابلیت محدود سازی فلاپی خوان ها
- عدم هک شدن نرم افزار در مقابل حمله برای بازکردن محدودیت ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.