دانلود Minitab v16.2.0 تحلیل دقیق داده ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 21 آبان، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Minitab v16.2.0 تحلیل دقیق داده ها

یکی از نرم افزارهای مهندسی و البته کاربردی که برای تحلیل و پردازش داده ها از آن استفاده می شود و البته میان اکثر کاربران هم رایج است Minitab نام دارد. نرم افزاری کارآمد که به وسیله آن می توان برروی داده ها انواع پردازش های تحلیلی را انجام داد و خروجی های بسیار دقیقی را تحویل گرفت ؛ استفاده از خط فرمان به عنوان اضافه کردن دستور به نرم افزار به منظور تحلیل داده ها از جمله خصوصیت های مهم و کلیدی این نرم افزار محسوب می شود که برای درج بهتر خروجی ها بسیار موثر است.
راهنمای موجود در Minitab در یادگیری و استفاده بهتر از تمامی امکانات این ابزار نقش مهم و کلیدی را ایفا می کند ؛ ارتباط با انواع بانک های اطلاعاتی به منظور دریافت و ارسال پس پردازش و تحلیل داده ها هم کمک دو چندانی به راحت تر بودن نرم افزار می کند چرا که می توان ورودی ها را از انواع بانک های اطلاعاتی دریافت کرده و پس تحلیل داده ها خروجی را دوباره به آن ها ارائه نمود. هزاران مدل از انواع داده ها به صورت پیش فرض در نرم افزار گنجانده شده است تا دستان کاربر برای انتخاب یکی از آن ها کاملا باز باشد. تحلیل داده ها فوق العاده دقیق و در حد چند هزارم نیز می باشد. نسخه جدید این ابزار را آماده کرده ایم تا شما کاربران عزیزی که از این ابزار استفاده می کنید با دانلود رایگان از امکانات جدید آن بهره ببرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Minitab v16.2.0:
- تحلیل دقیق داده ها
- استفاده از دقت چند هزارم برای خروجی ها
- ارتباط با بانک های اطلاعاتی مختلف برای دریافت و ارسال داده ها
- وجود راهنمای کامل در نرم افزار به منظور بهره گیری از امکانات مختلف
- قابلیت استفاده از داده های پیش فرض موجود در نرم افزار
- امکان آنالیز به صورت چند متغیره بودن
- قابلیت بهره گیری از فرمول های ریاضی و آماری
- وجود ابزارهای تجزیه و تحلیل داده های قابل اندازه گیری
- استفاده از روش های گرافیکی و نمایشی در تحلیل ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.