دانلود Movie Label 2012 v7.1.1492 مدیریت آرشیو فیلم ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 22 مرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Movie Label 2012 v7.1.1492 مدیریت آرشیو فیلم ها


امروز آنقدر تکنولوژی ها پیشرفت کرده است که همه بدانند یک لوح دی وی دی چه کاری انجام می دهد و یا این که یک فیلم چطور به نمایش در میاد و یا حتی بسیاری هم هستند که علاقه دارند تا آرشیوی از فیلم های خود با موضوعات و دسته بندی های مشخص داشته باشند. ساخت یک آرشیو که شاید بیش از 1000 فیلم در آن نگهداری می شود کار ساده ای نیست ، شاید نگهداری از آن به نظر ساده برسد اما مدیریت آن ها مطمئنا کار دشواری است ؛ فردی که 1000 فیلم دارد اگر بخواهد یک فیلم را میان این 1000 تا جست وجو کند می بایست میان آن ها به دنبال فیلم باشد ، این در حالی است که امکان دارد اصلا آن فیلم را نداشته و این وقتی که صرف شده است کاملا بی فایده بوده باشد. شرکت های نرم افزاری برای این که کاربران بتوانند مدیریت حرفه ای برروی فیلم های خود داشته باشند نرم افزارهایی را طراحی کرده اند که می تواند با قابلیت هایی که دارد یک آرشیو کامل را برای مدیریت بهتر ایجاد کند.
Movie Label نام نرم افزاری بسیار کامل است که با قابلیت های فراوان خود جای هیچ گونه تاملی را باقی نمی گذارد . این ابزار فوق العاده حرفه ای هم محیط کاربری فوق العاده جذابی نیز دارد و هم این که با امکاناتی که در آن تعریف شده است بسیاری از کارها را ساده و آسان تر خواهد کرد. امکان جست و جو ، امکان تعریف نامحدود فیلم ها با قابلیت قرار دادن کاور برای آن ها ، قابلیت دانلود اطلاعات یک فیلم و یا یک سریال از اینترنت به همراه کاور اختصاصی آن که به صورت اتوماتیک در برنامه استفاده می شود ، دسته بندی و مرتب کردن تنها با یک کلیک ساده ، قابلیت به اشتراک گذاری آرشیو ها میان دوستان ، امکان پرینت نام فیلم ها همراه با کاور آن و ... در این نرم افزار تعریف شده است. امکانات کوچک و بزرگ دیگری نیز در Movie Label گنجانده شده است که کاربران در حین کار با آن متوجه این قابلیت های کلیدی خواهند شد. نسخه جدید این نرم افزار به تازگی ارائه شده است که می توانید از سایت آسان دانلود به سادگی دریافت نموده و از قابلیت های آن بهره مند شوید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Movie Label 2012 v7.1.1492 :
 - امکان تعریف نمودن تعداد نامحدود فیلم در نرم افزار
- امکان جست و جو در میان فیلم ها به صورت های مختلف
- مرتب سازی فیلم ها تنها با یک کلیک
- امکان دسته بندی فیلم ها به صورت های مختلف
- قابلیت مدیریت همزمان چند آرشیو مختلف
- قابلیت ذخیره سازی همراه با کاور فیلم
- امکان به اشتراک گذاری آرشیو ها میان دوستان
- چاپ نام فیلم ها همراه با کاور
- امکان قرار دادن یک Trailer برای فیلم ها
- پشتیبانی از زبان های مختلف دنیا
- امکان Export کردن به فرمت هایی نظیر HTML ، Excel و XML
- قابلیت دریافت فیلم ها و یا سریال ها از اینترنت همراه با کاور و اطلاعات آن ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.