دانلود NBA 2K12 نسخه جدید از بازی لیگ بسکتبال NBA

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 21 مهر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود NBA 2K12 نسخه جدید از بازی لیگ بسکتبال NBA

 

یکی از جذاب ترین بازی های رایانه ای که چند سالی است نسخه های آن به روزرسانی شده و با توجه به موضوع جالبش توانسته به یکی از محبوب ترین ها تبدیل گردد NBA 2K است. حالا پس از گذشت یکسال از عرضه نسخه 2011 ، دوباره ستارگان NBA در قالب بازی NBA 2K12 گرد هم جمع شده اند تا کاربران را به صورت مجازی به دنیای فوق العاده جذاب بسکتبال ببرند. این نسخه که با تغییرات متعددی عرضه شده است می تواند با کاربر ساده تر ارتباط برقرار کرده و کاربر هم بتواند با خلاقیتی که در انجام بازی ها از خود نمایش می دهد به تیم های مطرح تر در لیگ معروف NBA راه پیدا کند.
گرافیک فوق العاده بازی سبب شده تا تمامی چهره ها به صورت کاملا واقعی نمایش داده شوند ؛ تمامی ستارگان معروف NBA در این نسخه آماده شده اند تا کاربر بتواند با انجام بازی های موفق و حرکات نمایشی در طول انجام بازی ها خود را سرگرم کند. این بازی هم مانند دیگر نسخه از بازی های ورزشی امکان خرید و فروش بازیکنان و یا امکان ساخت بازیکنان دلخواه را برای پیشرفت به کاربر می دهد ؛ کاربر در این نسخه می تواند با رئیسان باشگاه های مختلف برای قیمت نقل و انتقال توافق کند یا این که با ارائه قیمت های نجومی و دستمزد های بالا آن ها را منصرف سازد.
Game Play بازی فوق العاده تقویت شده به طوری که کاربر ساده تر می تواند حرکات تیمی خود را مدیریت کند ؛ بازیکنان و ستارگان معروف تکنیک ها و قابلیت های مختص به خود را در بازی به همراه دارند و بازیکنان معروف قدرتمندتر از دیگر بازیکنان انجام وظیفه خواهند کرد. مایکل جردن معروف هم به این نسخه از بازی قدم گذاشته تا نسخه 2012 را بیش از گذشته محبوب کند و حالا وقت آن رسیده تا شما کاربران هم به صورت کاملا رایگان به یکی از 5 میلیون کاربری باشید که از انجام NBA 2K12 لذت می برید.

نام بازی: NBA 2K12
پلتفورم : PC
ژانر: ورزشی
موعد انتشار: 2011
نوع فایل : ایمیج اصلی 
زبان:  English
ناشر: 2K Sports
درجه بندی سنی : +3
قابلیت آنلاین: دارد
کرک : دارد
حجم بازی : 7.09 گیگابایت

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.