دانلود Ncesoft Flip Book Maker v2.8.1 سبکی جدید در ساخت مجلات الکترونیکی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 19 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Ncesoft Flip Book Maker v2.8.1 سبکی جدید در ساخت مجلات الکترونیکی

ساخت کتاب های دیجیتالی به سبک کتاب های فعلی که قالب ورق زدن باشند در کمتر نرم افزاری امکان پذیر می شود. اکثر نرم افزارهای موجود توانایی خلق مجلات دیجیتالی را دارند اما به صورت ساده این امکان را فراهم می کنند. Ncesoft Flip Book Maker نام نرم افزاری کامل و جامع برای ساخت انواع مجلات دیجیتالی با امکان ورق زدن صفحات است ، نرم افزاری که با پشتیبانی از انواع تکنولوژی ها در طراحی و وجود طرح های آماده فراوان خروجی با کیفیتی را به کاربر هدیه می دهد که می تواند در نوع خود کم نظیر و حتی بی نظیر هم باشد چرا که از خیلی جهات نسبت به نرم افزارهای مشابه متفاوت عمل خواهد کرد.
طرح هایی از قبیل آلبوم های عروسی ، مجلات الکترونیکی ، مجلات کریسمس ، کاتالوگ های شرکتی برای تبلیغات و چندین مدل طرح دیگر دستان کاربر را برای طراحی یک آلبوم دیجیتالی زیبا باز می کنند. خروجی های متعدد این نرم افزار هم کمک زیادی می کند تا کاربر بتواند با استفاده از آن ها فایل خروجی را میان دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارد. خروجی هایی نظیر SWF ، HTML ، EXE و خروجی اسکرین سیور از جمله مهم ترین ها به شمار می روند. نسخه ی جدید Ncesoft Flip Book Maker به تازگی عرضه شده است که امکانات فراوانی در اختیار کاربران قرار می دهد. پیشنهاد می کنیم حتما این ابزار را دریافت کرده و برای مدیریت عکس ها و کارهای روزمره خود از آن بهره ببرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ncesoft Flip Book Maker v2.8.1:
- ساخت کتاب های الکترونیکی به قابلیت ورق زدن
- وجود طرح های آماده متعدد با موضوعات مختلف
- کیفیت بالا در خروجی
- ذخیره سازی با فرمت دلخواه و رایج
- امکان ارسال مستقیم خروجی به ایمیل دوستان
- قابلیت ویرایش استایل ها با توجه به سلیقه شخصی
- تبدیل کتاب های PDF به نرم افزار و ذخیره سازی با فرمت دلخواه
- امکان ساخت اسکرین سیور در نرم افزار
- قابلیت ساخت سی دی اتوران از اطلاعات به صورت مستقیم
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.