دانلود Office Tab Professional v7.0 استفاده از تب ها در مجموعه آفیس

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 17 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Office Tab Professional v7.0 استفاده از تب ها در مجموعه آفیس

زمانی که ایده Tab Browsing برای اولین بار اجرا شد طولی نکشید که بیشتر نرم افزار ها در زمینه های مختلف سعی کردند بر این پایه و اساس نرم افزارهای خود را بنیان نهند تا کاربران بتواند ساده تر از قبل با ابزار پیش رو دست و پنجه نرم افزار کنند ؛ ابزارهای زیادی بوده و هستند که از تب ها استفاده می کنند تا کاربر به جای این که چند بار نرم افزار را اجرا کند در یک بار اجرا چند تب اجرا نماید و علاوه بر کاهش مصرف از منابع سیستم ساده تر از قبل به پنجره های مورد نیاز دست پیدا کند. یکی از ایراداتی که می توان به مجموعه Microsoft Office گرفت عدم وجود همین تب هاست. خلا این تب ها برای کاربران حرفه ای که زیاد با این مجموعه سرو کار دارند می تواند تا حدودی دست و پا گیر باشد به همین دلیل ما می خواهیم ما معرفی نرم افزار ساده اما مفید این خلا را پر کنیم.
Office Tab Professional نرم افزاریست که تب ها را جزیی از آفیس می نماید. هرچند که به نظر بسیار ساده خواهد رسید اما بیش از 11 استایل و مدل برای تب ها در نظرگرفته شده تا کاربر با سلیقه خود آن ها را انتخاب کند ، امکان رنگ بندی تب ها برای مجزا کردن بهتر اسنادی که کار روی آن ها انجام می شود هم از نکات جالب این ابزار محسوب می شود. سازگاری با نسخه های مختلف آفیس که آخرین آن 2010 می باشد و اضافه شدن به عنوان یک Add-one که در سرعت عملکرد آفیس فوق العاده موثر است از جمله دیگر خصوصیات این ابزار محسوب می شود. نسخه جدید Office Tab Professional به تازگی ارائه شده که به واسطه جداسازی تو نسخه 32 بیت و 64 بیت برای همه کاربران می تواند بهترین گزینه باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Office Tab Professional v7.0 :
- اضافه کردن تب به مجموعه نرم افزارها آفیس
- سازگار با نسخه های مختلف مجموعه آفیس
- استفاده از 11 استایل به انتخاب کاربر
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- سازگار با دو پلتفرم 32 و 64 بیت
- ذخیره و بستن تمامی تب ها تنها با یک کلیک
- افزایش سرعت عملکرد کاربر به واسطه استفاده از این نرم افزار
- پایه گذاری شده به صورت یک Add-one برای آفیس
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.