دانلود Wondershare Video to DVD Burner v2.5.8 نرم افزار برای تبدیل به دی وی دی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 27 دی، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Wondershare Video to DVD Burner v2.5.8 نرم افزار برای تبدیل به دی وی دی

از مدت ها قبل هم می شد پیش بینی کرد که به زودی دی وی دی ها بتوانند جای سی دی ها را بگیرند و حالا آن روز فرا رسیده است و حالا سازندگان و تولیدکنندگان فیلم ها اولین انتخاب خود را دی وی دی ها قرار داده اند ، دی وی دی ها مدت زمان بیشتری از فیلم ها را می توانند نگهداری کنند ؛ کیفیت بسیار بالاتری را اعمال می کنند و در کل قابلیت های متعدد دیگری در اختیار کاربران قرار می دهند که باعث شده جای سی دی ها را بگیرند. شرکت های نرم افزاری هم دیگر به جای مبدل برای فیلم ها به VCD سعی می کنند نرم افزارهایی تولید کنند که فرمت های مختلف را به DVD تبدیل کنند. Wondershare Video to DVD Burner یکی از همین نرم افزارهاست که برای رایت ویدئو ها به صورت فیلم دی وی دی ارائه شده است. ابزاری کامل که قابلیت های کاملی هم به کاربرانش هدیه می دهد.
تقریبا هیچ فرمتی وجود ندارد که این نرم افزار پشتیبانی نکند ؛ تقریبا تمامی فرمت های رایج ویدئویی قابل پشتیبانی در نرم افزار بوده و این ابزار امکان تبدیل آن ها را به دی وی دی دارد ؛ ضمن آن که همه این فرمت ها قابل ویرایش در نرم افزار هستند یعنی امکاناتی در این ابزار گنجانده شده است. برای رایت منو به همراه دی وی دی ها هم مجموع 60 افکت حرکتی یا هم Transition قرار داده شده است ضمن آن که 42 منو آماده هم برای ایده برداری در نظر گرفته شده . در کل در نرم افزار Wondershare Video to DVD Burner با توجه به حجمی که دارد قابلیت های متعددی را ارائه می دهد که پیشنهاد گروه آسان دانلود هم دانلود همین نرم افزار برای رایت ویدئوها به صورت دی وی دی است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wondershare Video to DVD Burner v2.5.8 :
- سازگاری با تقریبا تمامی فرمت های رایج ویدئویی
- رایت مستقیم برروی دی وی دی ها
- وجود 42 منو و طرح آماده
- عدم افت کیفیت در هنگام تبدیل و رایت
- امکان اعمال کیفیت HD برای دی وی دی فیلم
- وجود بیش از 60 ، Transition به منظور جذاب تر شدن کار
- امکانات مختلف برای ویرایش فیلم ها
- قابلیت قرار دادن Watermark برروی فیلم ها
- پشتیبانی از تقریبا تمامی رایترها و انواع دی وی دی ها
- پشتیبانی از ویدئو فیلم ها با فرمت های مختلف و کیفیت های HD
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.