دانلود OnOne Perfect Effects v3.0 پلاگینی ویژه برای عکاسان حرفه ای

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 4 بهمن، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود OnOne Perfect Effects v3.0 پلاگینی ویژه برای عکاسان حرفه ای

در این مطلب قصد معرفی یکی از جالب ترین پلاگین های ارائه شده از سوی شرکت OnOne‌ را داریم که OnOne Perfect Effects نام دارد. پلاگین یا افزونه فوق العاده مفیدی که عکاسان حرفه ای با استفاده از آن و البته سلیقه خود می توانند با بهره گیری از فتوشاپ و در کنار آن استفاده از این پلاگین خروجی های فوق العاده با کیفیتی را از نظر استفاده از افکت ها تحویل بگیرند. این نرم افزار کارآمد و مفید که سرعت قابل قبولی در پردازش ها دارد تمامی عملکردها را به صورت Live و در لحظه به نمایش در می آورد تا کاربر بهتر بتواند افکت ها را به تصاویر اضافه کند.
افکت های فوق العاده ای هم از پیش در نرم افزار قرار داده شده است که می توان برای خلق جذاب ترین تصاویر با موضوعات مرتبط از آن ها بهره گرفت. به سبب دسته بندی افکت ها مدیریت و استفاده از آن ها هم فوق العاده ساده و آسان شده است ؛ تنها کاربر باید در محیط اختصاصی تعبیه شده افکت مورد نظر را انتخاب کرده و برروی عکس درج نماید. OnOne Perfect Effects امکانات بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد ؛‌ تجربه استفاده از این پلاگین کارآمد را به شما کاربران پیشنهاد می کنیم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار OnOne Perfect Effects v3.0:
- واسط کاربری جذاب نرم افزار
- استفاده بسیار ساده از تمامی بخش های پلاگین
- سازگار با نسخه های مختلف فتوشاپ
- استفاده از نهایت کیفیت در خروجی ها
- وجود افکت های زیبا و جذاب با دسته بندی مشخص
- حالت live View برای نمایش زنده آخرین تغییرات
- قابلیت اعمال تغییرات برروی تصاویر و افکت ها به صورت سلیقه ای
- مناسب برای عکاسان حرفه ای برای تبدیل عکس های ساده به تصاویر خلاقانه
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.