دانلود OnOne Perfect Portrait v1.0 روتوش حرفه ای تصاویر

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 1 بهمن، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود OnOne Perfect Portrait v1.0 روتوش حرفه ای تصاویر

یکی از جدیدترین پلاگین های ارائه شده برای ویرایش و روتوش تصاویر OnOne Perfect Portrait نام دارد. پلاگینی مطمئن و کارآمد برای بهتر جلوه دادن تصاویر که با امکاناتش می تواند تصاویر خروجی بسیار متفاوت تری نسبت به عکس اولیه ارائه دهد. با این که نسخه های ابتدایی این نرم افزار به تازگی ارائه شده اما در همین مدت کوتاه هم توانسته عکاسان حرفه ای را برای بازسازی دوباره تصاویر به سمت جذب کند. سادگی در استفاده و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها برای ویرایش تصاویر صورت و از بین بردن مشکلات موجود در عکس از جمله مهم ترین خصوصیاتی هستند که در این ابزار به چشم می خورند.
تغییر رنگ چشم ها ، نمایش بهتر اجزای صورت نظیر لب ها ، بینی و ابروها ، شناسایی اتوماتیک اجزای صورت برای روتوش و پنجره اختصاصی در فتوشاپ از جمله دیگر خصوصیات کلیدی هستند که OnOne Perfect Portrait با خود به همراه می آورد. با توجه به قابلیت هایی که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می دهد مطمئنا می تواند خروجی های فوق العاده ای را به شما کاربران ارائه دهد ؛ پس پیشنهاد می کنیم این پلاگین را دانلود نمائید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار OnOne Perfect Portrait v1.0:
- روتوش تصاویر به صورت حرفه ای
- شناسایی اتوماتیک اجزای صورت
- ارائه بهترین خروجی با امکانات موجود
- قابلیت تغییر در اجزای مختلف صورت نظیر لب ها ، چشم ها و بینی
- امکان تغییر و کیفیت پوست صورت با این نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف فتوشاپ
- دارا بودن صفحه مجزا در نرم افزار فتوشاپ
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.