دانلود PC Tools Spyware Doctor 2011 v8.0.0.652 شناسایی جاسوس افزارها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 11 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود PC Tools Spyware Doctor 2011 v8.0.0.652 شناسایی جاسوس افزارها

همیشه تنها راه مقابله با فایل های مخرب از هر نوعی استفاده از نرم افزار ضد آن بوده است ؛ آنتی ویروس ، آنتی اسپم ، آنتی اسپای و ... که تنها با بسته های امنیتی کاربران توانسته اند با این فایل های مخرب مقابله کنند. یکی از انواع فایل های مخرب که با حدف جاسوسی و کسب درآمد و معمولا سرقت اطلاعات پایه گذاری می شود جاسوس افزارها یا Spyware ها هستند. برای مقابله با این مدل از فایل های مخرب هم با آنتی آن را مورد استفاده قرار داد. PC Tools Spyware Doctor هم یک آنتی اسپای بسیار قدرتمند و کامل برای شناسایی آخرین و جدیدترین جاسوس افزارهاست. نرم افزاری که با به روزرسانی های متعدد در یک شبانه روز و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها امکان شناسایی و حذف انواع Spyware را فراهم خواهد کرد. به سادگی قابل استفاده بوده و با سرعتی خیره کننده در شناسایی و نابود سازی یه عنوان یکی از کامل ترین بسته های امنیتی در این زمینه همیشه مطرح بوده است.
عدم کاهش کارآیی سیستم به سبب اسکن های مداوم سیستم ، به روزرسانی های سریع ، چک کردن تمامی بخش های سیستم از فایل های مختلف گرفته تا سایت هایی که مورد بازدید قرار می گیرند سه دلیل مهمی هستند که می توانند هر کاربری را متقاعد به استفاده از PC Tools Spyware Doctor نمایند. ما نسخه جدید و کامل این ابزار امنیتی را آماده کرده ایم تا شما کاربرانی که به امنیت اطلاعات خود اهمیت ویژه ای می دهید از این ابزار بسیار قدرتمند بهره ببرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PC Tools Spyware Doctor 2011 v8.0.0.652:
- به روز رسانی های سریع و مداوم
- سرعت بالای نرم افزار در شناسایی فایل های مخرب و اسکن سیستم
- شناسایی جدیدترین نرم افزارهای جاسوسی یا Spyware ها
- اسکن تمامی بخش های سیستم از فایل ها گرفته تا سایت های بازدید شده
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- بهره گیری از جدیدترین متدها در شناسایی فایل های مخرب
- اجرای حالت Game Mode به صورت خودکار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.