دانلود Phase One Media Pro v1.0.1 ابزاری متفاوت در مدیریت تصاویر

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 9 شهریور، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Phase One Media Pro v1.0.1 ابزاری متفاوت در مدیریت تصاویر

مدیریت فایل های چند رسانه ای نظیر تصاویر ، موزیک ها و فایل های ویدئویی با استفاده از نرم افزارهایی که در این زمینه موجودند علاوه بر این که فوق العاده آسان می شود جذاب تر از گذشته هم خواهد شد. نرم افزارهایی که علاوه بر مرور و مدیریت ، امکانات فراوان دیگری هم در اختیار کاربران قرار می دهند تا به واسط آن کاربران بتوانند به صورت حرفه ای فایل ها را مدیریت ، دسته بندی و گاهی هم با خلاقیت خود خروجی های جدیدی را خلق کنند. Phase One Media Pro یکی از همین نرم افزارهای فوق العاده کامل است که مدیریت فایل های چندرسانه ای را بر عهده می گیرد. شناسایی و سازگاری با اکثر فرمت های رایج و دوربین های عکاسی و همچنین فیلمبرداری دستان کاربر را برای مدیریت هر مدل فایلی باز خواهد کرد.
واسط کاربری فوق العاده ای که این ابزار دارد کار را برای کاربران بسیار ساده و آسان خواهد کرد. مدیریت تصاویر ، ویرایش تصاویر به صورت ساده و حرفه ای ، مدیریت رنگ ها ، ساخت اسلایدشو ، Presentation های حرفه ای موجود در نرم افزار به صورت پیش فرض ، گالری برای محیط وب و ده ها قابلیت کلیدی دیگر که می توان برای Phase One Media Pro ذکر کرد. با توجه به این که این نرم افزار به تازگی ارائه شده است امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد که مطمئنا با ارائه به روزرسانی های جدید این حجم قابلیت ها افزایش پیدا خواهد کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Phase One Media Pro v1.0.1:
- مدیریت حرفه ای فایل های چندرسانه ای
- سازگار با انواع فرمت های رایج
- نهایت کیفیت در نمایش فایل های چندرسانه ای
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- هماهنگی کامل با بیش از 100 مدل دوربین عکاسی و فیلم برداری
- امکان ساخت اسلایدشو های حرفه ای
- وجود طرح های آمده از Presentation های حرفه ای
- امکان ویرایش تصاویر به صورت ساده و حرفه ای
- ساخت گالری های تصاویر تحت وب
- واسط کاربری بسیار جذاب نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.