دانلود Photo Recover-Center v2.4.2197 بازیابی آسان تصاویر

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 6 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Photo Recover-Center v2.4.2197 بازیابی آسان تصاویر

نرم افزار Photo Recover-Center یکی از قدرتمندترین ابزارها برای بازیابی تصاویر حذف شده از انواع حافظه هاست که با دارا بودن قابلیت های فراوان و پشتیبانی از انواع فرمت ها خیال کاربران را برای بازیابی تصاویر حذف شده تا حدود زیادی راحت می کند. این ابزار کم حجم و سبک که از یک واسط کاربری ساده هم بهره می برد با انواع حافظه ها که دیسک های سخت ، دیسک های نرم ، انواع حافظه های فلش و ... نیز می شود سازگاری دارد. سرعت بالا در اسکن و بازیابی تصاویر با کیفیت و سنگین هم از نکات دیگر استفاده از این ابزار به شمار می رود.
تقریبا تمامی فرمت های تصویری در دسترس این ابزار بوده و قابلیت شناسایی و پیش نمایش از انواع عکس ها را دارد. Photo Recover-Center به راحتی هم قابل بهره برداری می باشد. به سادگی می توان با استفاده از Wizard تعبیه شده در نرم افزار حافظه مورد نظر و فرمت های دلخواه را انتخاب و شروع به اسکن کرد تا فایل های حذف شده یکی یکی نمایش داده شوند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Photo Recover-Center v2.4.2197:
- سازگاری با انواع حافظه ها
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- هماهنگی با تمامی فرمت های استفاده شده برای تصاویر
- سازگاری با فایل های ویدئویی برای بازیابی آن ها
- سرعت بالا در اسکن و بازیابی فایل ها
- استفاده از جدیدترین الگوریتم ها در جست و جوی فایل ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.