دانلود PicturesToExe v6.5.8 ساخت اسلایدشو با فرمت exe

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 9 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود PicturesToExe v6.5.8 ساخت اسلایدشو با فرمت exe

اسلایدشو ها امروزه در موارد مختلف توانسته اند جای دیگر ابزارها را برای اهداف مختلف بگیرند. کاربرانی هستند که آلبوم های دیجیتالی خود را در قالب یک اسلایدشو ذخیره می کنند یا کاربرانی هم هستند که از اسلایدشو های رایج پاورپوینت که بیشتر در بخش های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد بهره می گیرند. مهم ترین مشکلی که هر اسلایدشو می تواند داشته باشد نیاز به یک اجرا کننده است ؛ یک اسلایدشو از تصاویر با هر فرمتی نیاز به پلیر دارد ؛ اگر فیلم باشد باید با پلیرهای فیلم اجرا شود یا اگر پاورپوینت باشد نیاز به بستری برای اجرای آن است ولی با استفاده از نرم افزارهایی نظیر PicturesToExe به راحتی می توان یک اسلایدشو با فرمت EXE آماده کرد بدون این که نیاز باشد خروجی نیاز به اجرا کننده داشته باشد.
پشتیبانی از فرمت های مختلف در زمینه های گوناگون ، امکان ساخت اسکرین سیور ، ساخت دی وی دی اسلایدشو با بالاترین کیفیت ممکن ، وجود صدها افکت زیبا برای جذاب تر شدن خروجی و ده ها قابلیت کوچک و بزرگ دیگر که همه در PicturesToExe گنجانده شده اند تا کاربران بتوانند با انتخاب یک نرم افزار اسلایدشو هایی را تولید کنند که نیاز به هیچ نرم افزاری برای اجرا نداشته و البته قابلیت ویرایش و کپی های غیرقانونی هم در آن ها وجود نداشته باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PicturesToExe v6.5.8 :
- ساخت اسلایدشو تنها به صورت یک فایل با فرمت exe
- ساخت دی وی دی با بهترین کیفیت ممکن
- وجود ابزارهای مختلف و ساده برای ویرایش
- امکان ساخت اسکرین سیور
- پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی و تصویری
- وجود صدها افکت برای جذاب تر شدن خروجی
- امکان تنظیم دکمه برای اسلایدشو
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.