دانلود PrimalScript 2011 v6.0.136.0 اسکریپت نویسی چند زبانه

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 5 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود PrimalScript 2011 v6.0.136.0 اسکریپت نویسی چند زبانه

زبان های اسکریپت نویسی متعددی وجود دارند که کاربران و برنامه نویسان در سراسر دنیا بسته به نیاز و البته دانشی که دارند اقدام به انتخاب یک زبان می کنند تا به واسطه آن ها خروجی مورد نظر را بدست آورند. برای برنامه نویسی حتی می تواند از Notepad ویندوز هم بهره گرفت اما خوب این ابزار ساده ویندوز در مقابل نرم افزارهای مختلفی که برای اسکریپت نویسی به زبان های مختلف وجود دارند اصلا قابل مقایسه نیست. اولین مشخصه این نرم افزارها امکان پردازش و غلط گیری دستورات است که کار را بسیار ساده خواهد کرد اما مشکل اینجاست که برای زبان های مختلف باید نرم افزارهای مختلفی در سیستم وجود داشته باشد. البته ابزارهایی هم هستند که قادرند تا با پشتیبانی از زبان های مختلف کار را بسیار ساده کنند. PrimalScript یکی از همین ابزارهاست که قادر است تا از زبان های مختلف در زمینه اسکریپت نویسی پشتیبانی کند. این ابزار کارآمد به واسطه همین پشتیبانی کار را برای برنامه نویسان حرفه ای فوق العاده آسان خواهد کرد.
ادیتور بسیار حرفه ای با امکان غلط یابی ، پشتیبانی همزمان از چند پلتفرم ، هماهنگی و سازگاری کامل با استانداردها ، امکان پکیج کردن اسکریپت ها برای جلوگیری از کپی رایت های غیرقانونی ، سیستم راهنمای نرم افزار برای تمامی زبان ها و پردازشگر چند پلتفرمی از جمله مهم ترین امکاناتی هستند که در PrimalScript امکان استفاده از آن ها وجود دارد. این ابزار کارآمد با توجه به حجم مناسبی که نسبت به قابلیت هایش دارد می تواند جز بهترین گزینه ها برای اسکریپت نویسی چند زبانه باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PrimalScript 2011 v6.0.136.0:
- ادیتور بسیار حرفه ای نرم افزار
- هماهنگی وسازگاری با استانداردهای موجود
- غلط یابی اسکریپت های نوشته شده
- پشتیبانی همزمان از چند پلتفرم
- پردازش همزمان چند پلتفرم
- سیستم راهنما برای تمامی زبان ها
- پکیج کردن کدها برای جلوگیری از کپی رایت
- حجم مناسب نسبت به قابلیت های متعدد
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.