دانلود Puran Defrag v7.2 نرم افزاری برای یکپارچه سازی هارد

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 4 اسفند، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Puran Defrag v7.2 نرم افزاری برای یکپارچه سازی هارد

یکپارچه سازی هارددیسک شاید امروزه زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد چرا که بسیاری از کاربران بر این عقیده هستند چون سیستم های قدرتمند سخت افزاری دارند نیازی ندارند که هارددیسک را Defrag کنند اما همین عمل یکپارچه سازی وقتی درست و صحیح و در زمان مناسب انجام گیرد در سرعت دسترسی ها به سیستم تاثیر زیادی خواهد گذاشت. یکی از موثرترین نرم افزارها در این زمینه Puran Defrag است که با قابلیت های متعدد می تواند در سرعت کارآیی هارددیسک تاثیر بسیاری گذارد.
این ابزار با سرعت بالا در اسکن و آنالیز اولیه و سپس هم قرار دادن تکه هایی که جدا افتاده اند در کنار هم کار یکپارچه سازی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. استفاده بسیار آسان از نرم افزار به سبب واسط کاربری ساده و البته جذابش هم تاثیر زیادی در موفقیت نرم افزار و البته کاربر در یکپارچه سازی هارددیسک دارد. از دیگر امکانات نرم افزار هم می توان به افزایش سرعت بوت شدن ویندوز پس از یکپارچه سازی ، قابلیت زمان بندی عملکردها ، حل مشکل خرابی های هارددیسک در صورت تعمیر و ... اشاره نمود. نسخه جدید و کامل نرم افزار Puran Defrag را در ادامه مطلب قرار داده ایم تا کاربرانی که به سرعت دسترسی به هارددیسک خود اهمیت می دهند از این ابزار بهره بگیرند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Puran Defrag v7.2 :
- یکپارچه سازی هارددیسک
- سرت بالا در اسکن ، آنالیز و همچنین Defrag
- حل مشکلات موجود در هارددیسک
- واسط کاربری جذاب و سهولت در استفاده از نرم افزار
- افزایش سرعت و کارآیی هارددیسک پس از یکپارچه سازی
- افزایش سرعت بوت شدن سیستم و ویندوز
- قابلیت زمان بندی عملکردها در نرم افزار
- اضافه شدن گزینه ای جدید برای دسترسی آسان تر به نرم افزار در راست کلیک
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.