دانلود Screenshot Raptor v1.5.0 تهیه عکس از صفحه نمایش

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 9 آبان، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Screenshot Raptor v1.5.0 تهیه عکس از صفحه نمایش

در این پست هم قصد معرفی نرم افزاری را داریم که به واسطه آن کاربران قادر خواهند بود از محیط کاری خود در سیستم عامل ویندوز تصاویری با کیفیت را تهیه کنند. این ابزار ساده و کم حجم که امکانات نسبتا مناسبی هم دارد Screenshot Raptor نام گرفته است. این ابزار قابلیت ذخیره سازی تصاویر خروجی با فرمت های مختلف را داشته و می تواند طبق تایمری که کاربر برایش تعریف می کند از صفحه نمایش عکس های ممتد تهیه کند. همچنین می تواند عکس ها را از محیط های مختلف در نرم افزاری در حال اجرا تهیه کرد ؛ برای کاربران حرفه ای این گزینه می تواند فوق العاده مفید باشد ؛ تهیه عکس به صورت Full Screen هم برای تهیه عکس های کامل می تواند گزینه مهمی باشد.
هماهنگی با نرم افزارهای ویرایش تصاویر ، اضافه شدن در کنار ساعت ویندوز یا همان محل Notification area ، اضافه شدن تصاویر گرفته شده در ClipBoard ویندوز و واسط کاربری جذاب هم از دیگر خصوصیات Screenshot Raptor محسوب می شود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Screenshot Raptor v1.5.0:
- امکان تهیه عکس از نرم افزارهای در حال اجرا
- تهیه عکس به صورت Full Screen
- بهره گیری از تایمر به منظور تهیه عکس
- ذخیره سازی تصاویر با فرمت دلخواه
- استفاده از ویرایشگرهای جانبی برای نرم افزار
- واسط کاربری جذاب
- قرار گیری نرم افزار در Notification area به منظور دستیابی آسان تر به گزینه ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.