دانلود Serif WebPlus X5 طراحی آسان صفحات وب

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 26 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Serif WebPlus X5 طراحی آسان صفحات وب

طراحی وب امروزه جز حرفه ای ترین و جذاب ترین شغل ها در میان افراد مطرح می شود. طراحان وب معمولا افراد فوق العاده خلاقی هستند که در اکثر موارد نظراتشان در طراحی یک صفحه وب می تواند مشتری را راضی کند چرا که با توجه به ایده و خواسته های مشتری بهترین گزینه ها را در نظر می گیرند. البته طراحان حرفه ای هم برای این که بتوانند این ایده ها را پیاده کنند ابتدا باید با ذهن خلاق خود آن را پرورش دهند و سپس با یک نرم افزار حرفه ای طراحی وب آن را به صورت کدها پیاده سازی کنند. ابزارهای متعددی در طراحی وجود دارند که هریک قابلیت هایی دارند ؛ قابلیت های معمول که در همه آن ها گنجانده شده اما مدل های حرفه ای هم نظیر Serif WebPlus امکانات کم نظیری دارند که دستان کاربران را برای طراحی باز می گذارند. آنقدر کار کردن با این سری نرم افزارها ساده هست که با کمی حوصله و دقت بتوان صفحات یک سایت را طراحی کرد.
نرم افزار Serif WebPlus با یک سری امکانات بسیار مناسب که بخشی از آن ها مختص همین ابزار هستند کار طراحی را آسان می کنند. بدون نیاز به دانستن تمامی کدهای HTML می توان در محیط طراحی گرافیکی سایت مورد نظر را پیاده کرد و با طراحی گرافیکی کدها هم به صورت خودکار تولید خواهند شد. امکان بهینه سازی وب سایت در طراحی برای افزایش ترافیک یا ساخت وب سایت های فروشگاهی با تمامی امکانات یک فروشگاه الکترونیکی از جمله مواردی هستند که در این نرم افزار به چشم می خورند. تمامی امکانات لازم برای طراحی در نرم افزار گنجانده شده است ؛ زبان های مختلف پشتیبانی می شود و به راحتی می توان اسکریپت های مختلف را در کنار هم قرار داد تا خروجی واحدی به نام یک سایت پدید آید.
ده ها طرح آماده در Serif WebPlus گنجانده شده تا طراحان بتوانند با ایده برداری از آن ها طراحی را شروع کنند. امکان هماهنگی با وبلاگ ها برای توسعه دادن آن ها با یک سری از قابلیت های آنلاین ، هماهنگی کامل با استانداردها و قابلیت های SEO و ایجاد صفحات وب ایمن با ترفند های خاص موجود در نرم افزار از جمله امکانات جانبی این ابزار محسوب می شوند. نسخه جدید این نرم افزار کامل به تازگی ارائه شده است ؛ ما این نسخه را برروی سایت قرار داده ایم تا طراحان حرفه ای بتوانند از نهایت امکانات Serif WebPlus بهره بگیرند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Serif WebPlus X5:
- هماهنگی با زبان های مختلف برنامه نویسی تحت وب
- سازگاری با استانداردها
- وجود تمامی امکانات لازم در طراحی یک سایت
- امکان ارسال مستقیم به سرورهای FTP
- ایجاد هماهنگی میان نرم افزار و وبلاگ
- امکان طراحی بدون دانستن حتی یک خط از کدهای HTML
- وجود ده ها طرح آماده در نرم افزار
- قابلیت طراحی فروشگاه های آنلاین با تمامی امکانات
- امکانات تولید صفحات وب ایمن
- سازگاری و هماهنگی کامل با SEO
- قابلیت بهینه سازی وب سایت و افزایش ترافیک آن
- امکان استفاده از عکس ها ، موزیک ها و ویدئوهای آنلاین در وب سایت
- قابلیت قرار دادن امکان جست و جو در وب سایت
- واسط کاربری فوق العاده جذاب و استفاده آسان از نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.