دانلود SmartsysSoft Label Maker v2.40 طراحی لیبل هایی جذاب

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 6 آبان، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود SmartsysSoft Label Maker v2.40 طراحی لیبل هایی جذاب

SmartsysSoft Label Maker نرم افزایست برای شرکت های نرم افزاری و ارائه دهنده بازی های رایانه ای که به واسطه این ابزار خواهند توانست لیبل هایی با کیفیت برای لوح های فشرده خود به صورت کاملا اختصاصی طراحی نمایند. ابزاری بسیار کارآمد که با امکانات فراوان می تواند به سادگی لذت طراحی یک لیبل کامل و استاندارد را به کاربرانش هدیه دهد. منوهای دم دست ، واسط گرافیکی جذاب ، استفاده از تمامی Object ها برای خلق طرح نهایی و ده ها قابلیت دیگر کمک می کنند تا مبتدی ترین کاربران هم بتوانند طرح های خود را برروی لوح های فشرده هک نمایند.
وجود طرح های آماده فراوان به منظور ایده برداری ، هماهنگی و سازگاری کامل با انواع فرمت های تصویری رایج ، امکان پرینت مستقیم برروی لوح های فشرده ، هماهنگی با رایتر های مخصوص برای چاپ ، سازگار با استانداردهای مختلف برای چاپ لیبل و خصوصیات مختلف دیگر که در نسخه ی جدید SmartsysSoft Label Maker به چشم خواهند آمد از دیگر مواردی هستند که می توان به آن ها به عنوان قابلیت کلیدی نام برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار SmartsysSoft Label Maker v2.40:
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- سازگار با فرمت های رایج تصویری برای ذخیره سازی
- سازگار با استانداردهای مختلف در چاپ لیبل برروی لوح های فشرده
- امکان چاپ مستقیم لیبل برروی لوح فشرده
- قابلیت بهره گیری از تمامی عناصر در طراحی
- واسط گرافیکی جذاب
- وجود طرح های آماده گوناگون به منظور الگو برداری
- استفاده از تکنولوژی لایه ها در ویرایش لیبل ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.