دانلود Steganos Password Manager 2012 v13.0 مدیریت حرفه ای پسوردها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 15 فروردین، 1391 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Steganos Password Manager 2012 v13.0 مدیریت حرفه ای پسوردها

Steganos Password Manager یک نرم افزار کارآمد برای مدیریت پسوردهاست. پسوردها گاهی اهمیت زیادی دارند و کاربران هم برای امنیت بیشتر مجبورند از نرم افزارهایی استفاده کنند که مدیریت را ساده کنند ؛ این نرم افزار یکی از مفیدترین و کارآمد ترین ابزارهایی است که می توان در زمینه مدیریت و تولید رمز عبور از آن بهره گرفت ؛ امنیت نرم افزار بسیار مناسب بوده و می توان در قسمت های مختلف به آن بهای ویژه ای داد. ساخت پروفایل های شخصی با پسوردهای مختلف و نگهداری از پسوردهایی که مختص به همان پروفایل هستند با قابلیت سوئیچ میان پروفایل ها از جمله مهم ترین خصوصیاتی هستند که در این نرم افزار می توان از آن ها بهره برد.
استفاده آسان از قابلیت هایی که در نرم افزار گنجانده شده اند ، وجود تولبار اختصاصی موجود در نرم افزار به منظور هماهنگی با نرم افزارهای کاربردی ، گجت به منظور دسترسی سریع به نرم افزار و هماهنگی با نرم افزارهایی نظیر موزیلا فایرفاکس از جمله دیگر قابلیت هایی هستند که در Steganos Password Manager به چشم می خورند. نسخه جدید و کامل این ابزار را آماده کرده ایم تا شما کاربران با دانلود و نصب آن به مدیریت پسوردهای شخصی اهمیت ویژه ای دهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Steganos Password Manager 2012 v13.0:
- مدیریت ساده پسوردها
- امکان تولید پسورد با پارامترهای مختلف
- امکان ساخت بانک اطلاعاتی از پسوردهای کاربران
- تولبار اختصاصی موجود در نرم افزار
- گجت برای دسترسی سریعتر به نرم افزار
- امکان یکی کردن پروفایل های موجود در نرم افزار
- قابلیت قرار دادن پسورد به صورت اتوماتیک در فرم های مختلف
- هماهنگی با نرم افزارهایی همچون فایرفاکس
- قابلیت قرار دادن لیبل برای پسوردها
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.