دانلود Tarma InstallMate v7.4 ساخت فایل های نصبی حرفه ای

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 12 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Tarma InstallMate v7.4 ساخت فایل های نصبی حرفه ای

برای ساخت نرم افزارهایی که به صورت اتوماتیک فایل هایی را در سیستم کپی کنند یا همان مراحل نصب یک نرم افزار را طی کنند می بایست از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه بهره گرفت. Tarma InstallMate نرم افزار کارآمدی است که طی یک سری مراحلی که به صورت Wizard طراحی شده است کاربر قادر خواهد بود فایل های نصبی و همچنین فایل پاک کننده یا Uninstall بسازد تا به صورت کاملا هوشمند فایل هایی را بدون پرسیدن کوچکترین سوالی از کاربر در سیستم رایانه ای کپی کند و در مقابلش امکان حذف آن ها را هم به صورت اتوماتیک به کاربر ارائه دهد.
ساخت حرفه ای ترین فایل های نصبی از جمله قابلیت هایی است که در این نرم افزار تعبیه شده است ؛ به راحتی می توان طی چند مرحله ساده فایل های نصبی زیبایی را ایجاد کرد که خروجی کاملا راضی کننده باشد. Tarma InstallMate از واسط کاربری ساده ای هم بهره می برد که استفاده از نرم افزار را راحت تر خواهد کرد. انعطاف پذیری بالای نرم افزار هم برای درخواست سی دی ، دانلود فایل های خاص از اینترنت و گزینه های دیگر باعث خواهد شد تا کاربر مصرف کننده بهتر با فایل نصبی ارتباط برقرار کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Tarma InstallMate v7.4:
- وجود قابلیت های فراوان برای ساخت فایل های نصبی
- انعطاف پذیری بالای نرم افزار برای درخواست های مختلف از کاربر مصرف کننده
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- ساخت فایل های نصبی هماهنگ با نسخه های مختلف ویندوز
- استفاده از لوگو اختصاصی برای طراحی
- مناسب برای برنامه نویسان حرفه ای
- کنترل برروی تمامی پنجره های نمایش داده شده
- ایجاد میانبر در قسمت های مختلف سیستم
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.