دانلود UltraSlideshow Flash Creator v1.48 تجربه دلنشین آلبوم های دیجیتالی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 12 شهریور، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود UltraSlideshow Flash Creator v1.48 تجربه دلنشین آلبوم های دیجیتالی

ساخت اسلایدشو از تصاویر علاوه بر این که خاطرات را به شکلی جذاب تر نگاه می دارد کمک زیادی می کند تا برای مدت طولانی خاطرات شیرینی که در قالب تصاویر ثبت شده به صورت یک سری تصاویر متحرک به همراه موزیکی دلنشین باقی بمانند. نرم افزاری به نام UltraSlideshow Flash Creator ابزاری قدرتمند در این زمینه است که به کاربرانش این اجازه را می دهد به واسطه تنها انتخاب تصاویر ، موزیک مورد نظر و سپس یکی از ده ها طرح آماده موجود در نرم افزار یک اسلایدشو فوق العاده جذاب و زیبا را خلق کند. ده ها Template و طرح آماده فوق العاده زیبا با موضوعات مختلف در نرم افزار قرار داده شده که مطمئنا می توانند با سلیقه کاربران سازگار شوند ضمن این که هریک از این طرح ها امکان ویرایش و به اصطلاح Customize را هم دارند.
افکت های حرکتی جذابی هم برای متحرک سازی تصاویر در نظر گرفته شده اند تا پس از هماهنگی زمان موزیک با تعداد عکس ها و قرار دادن افکت های زیبا خروجی به صورت یک آلبوم دیجیتالی با سلیقه کاربر حاصل شود. UltraSlideshow Flash Creator امکان دادن خروجی با فرمت ها و به شکل های مختلف را هم دارد ؛ به صورت داینامیک برای صفحات وب و امکان رایت مستقیم برروی لوح های فشرده به منظور نمایش در سیستم های خانگی هم از دیگر خصوصیاتی هستند که در این نرم افزار کارآمد جای گرفته اند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار UltraSlideshow Flash Creator v1.48:
- ساخت آلبوم های دیجیتالی جذاب
- امکان استفاده از تصاویر و موزیک ها برای ساخت اسلایدشو
- وجود ده ها طرح آماده برای خلق اسلایدشو
- استفاده از نهایت کیفیت در خروجی
- امکان رایت مستقیم برروی لوح های فشرده
- قابلیت ساخت گالری های تحت وب
- بهره وری فوق العاده آسان از نرم افزار
- قابلیت Customize کردن طرح های پیش فرض با سلیقه شخصی
- وجود ده ها افکت برای متحرک سازی تصاویر
- امکان ذخیره سازی با فرمت رایج SWF
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.