دانلود VIPRE Antivirus Premium v4.0.4194 Final تجربه نهایت امنیت

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود VIPRE Antivirus Premium v4.0.4194 Final تجربه نهایت امنیت

یکی از گمنام ترین آنتی ویروس ها در عرصه نرم افزارهای رایانه ای شاید یکی از قدرتمندترین ها در این زمینه باشد. یک بسته امنیتی سریع و قدرتمند که به واسطه گمنام بودنش می تواند بسیار قوی تر از همپایان مشهورش عمل کند. آنتی ویروس VIPRE Antivirus Premium یکی از محصولاتی است که شاید نامش را هیچ یک از ما کاربران نشنیده باشیم اما قدرت و سرعت این ابزار می تواند بسیار تاثیر گذار تر از بقیه نرم افزارهای امنیتی باشد. شناسایی آخرین ویروس ها و فایل های مخرب مهم ترین و کلیدی ترین خصوصیت بارز این ابزار را تشکیل می دهد ؛ به روز رسانی های سریع و مداوم ، بانک اطلاعاتی غنی از نام ویروس ها ، دیوار آتش بسیار قدرتمند ، سرعت کم نظیر در شناسایی فایل های مخرب ، کارآیی فوق العاده نرم افزار و عدم کاهش کارآیی سیستم و بسیاری موارد دیگر که این آنتی ویروس با خود به همراه می آورد همه و همه دلایل کافی برای استفاده از این آنتی ویروس است.
VIPRE Antivirus Premium همچنین از جدیدترین تکنولوژی ها در شناسایی فایل های مخرب بهره می برد و با الگوریتم های از پیش تعریف شده بسیار نوین کار اسکن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. در کنار این قابلیت ها یک آنتی اسپم قوی و قدرتمند هم در نرم افزار گنجانده شده تا خیال کاربران از بابت ایمیل های آلوده به فایل های مخرب هم آسوده باشد ؛ جدیدترین نسخه از این ابزار امنیتی به تازگی ارائه شده است ؛ ما این نسخه را به همراه کرک در سایت قرار داده ایم تا شما کاربران با دانلود این آنتی ویروس جدید یک سیستم امن را تجربه کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار VIPRE Antivirus Premium v4.0.4194 Final :
- امنیت بالا در مقابله با ویروس ها
- وجود دیوار آتش قدرتمند در نرم افزار
- آنتی اسپم قوی و قدرتمند
- به روز رسانی های سریع و مداوم
- سرعت و کارآیی فوق العاده نرم افزار
- عدم کاهش کارآیی سیستم
- استفاده بسیار ساده از نرم افزار
- اجرای همیشگی نرم افزار و آماده به رزم بودن آن
- استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در شناسایی فایل های مخرب
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.