دانلود WinMend Disk Cleaner v1.4.7 نرم افزاری برای پاکسازی هارددیسک

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 5 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود WinMend Disk Cleaner v1.4.7 نرم افزاری برای پاکسازی هارددیسک

پس از دو نرم افزاری که برای پاکسازی تاریخچه ها و همچنین رجیستری از شرکت WinMend قرار گرفت در این مطلب هم قصد داریم سومین نرم افزار که در سری نرم افزارهای پاکسازی سیستم قرار دارد را به شما معرفی کنیم. ابزاری که مانند دو مدل قبلی بسیار ساده و البته کم حجم بوده و قادر است تا با سرعتی بسیار مناسب هارددیسک سیستم را مورد ابتداعا اسکن و سپس پاکسازی قرار دهد. این نرم افزار که WinMend Disk Cleaner نام دارد امنیتی مناسب در پاکسازی ها دارد به طوری که خود نرم افزار طوری عمل خواهد کرد که اشتباها فایل های سیستمی به جای فایل های اضافی از هارددیسک حذف نگردند.
آنالیزور نرم افزار بسیار دقیق عمل می کند تا کاربران با خیالی آسوده پس از یک پاکسازی و با سرعتی بیشتر از قبل اطلاعات را در هارددیسک سیستم خود رد و بدل کنند و با سرعت به مراتب بیشتری به مرور اطلاعات بپردازند. پیشنهاد ما این است که این نرم افزار کمتر از 2.5 مگابایتی را دانلود کنید تا نهایت سرعت هارددیسک خود را تجربه کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار WinMend Disk Cleaner v1.4.7 :
- آنالیزور دقیق نرم افزار
- افزایش کارآیی هارددیسک پس از پاکسازی
- نمایش اطلاعاتی دقیق پس از پاکسازی
- سرعت بالای نرم افزار در عملکردها
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.