دانلود Wise PC Engineer v6.35 بسته ای برای بهینه سازی کامل سیستم

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 28 اسفند، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Wise PC Engineer v6.35 بسته ای برای بهینه سازی کامل سیستم

Wise PC Engineer ابزاری بسیار کارآمد برای مدیریت و بهینه سازی بخش های مختلف سیستم است. نرم افزاری بسیار کامل و کارآمد که قادر است تا بخش های مختلف سیستم اعم از نرم افزاری و سخت افزاری را در دست گرفته و با بهینه سازی هایی که انجام می دهد سیستم را در بهترین شرایط ممکن نگه دارد تا کاربران لذت استفاده از بالاترین کارآیی را تجربه کنند. این نرم افزار کارآیی های متعددی دارد ؛ قادر است تا رجیستری را بهینه سازی نماید ؛ پاکسازی کند و یا هارددیسک سیستم را با یکپارچه سازی در سرعت بخشیدن به عملکردها کمک کند. اطلاعات خصوصی را که کاربر به آن ها نیاز ندارد پاک کرده تا به هیچ وجه دیگر قابل بازیابی نباشند و یا حتی اطلاعات پاک شده را بازیابی نماید.
این ابزار آنقدر قابلیت دارد که می توان با دریافت و نصب این ابزار تقریبا تمامی خواسته ها را پاسخگو بود. این نرم افزار کارآمد با استفاده از واسط کاربری جذابش می تواند همه کاربران را برای رسیدن به اهدافشان یاری دهد ؛ البته نباید از سرعت بالای عملکردها در نرم افزار هم به سادگی عبور کرد چرا که با حجم بسیار مناسب نسبت به قابلیت ها سرعت نرم افزار در انجام کارها فوق العاده بالاست. نسخه جدید Wise PC Engineer به تازگی ارائه شده که ما آن را به صورت کرک شده در ادامه مطلب قرار داده ایم تا شما کاربران با دانلود این نرم افزار با یک تیر چند نشانه را هدف بگیرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wise PC Engineer v6.35 :
- قابلیت پشتیبان گیری از رجیستری ویندوز
- قابلیت پاکسازی رجیستری ویندوز
- قابلیت یکپارچه سازی رجیستری ویندوز
- امکان مدیریت برنامه های استارت آپ
- قابلیت پاکسازی هارد دیسک
- قابلیت یکپارچه سازی هارد دیسک
- امکان بازیابی فایل های حذف شده
- قابلیت پاکسازی (scrub) فایل، پوشه، درایو
- امکان بهینه سازی حافظه
- امکان خاموش کردن خودکار ویندوز
- امکان پنهان سازی فایل و پوشه ها
- امکان رمزگذاری و بازگشایی برنامه‌های ویندوز
- قابلیت بهینه سازی با یک کلیک
- اسکن بسیار سریع و تمیز
- محیط کاربری ساده و استفاده آسان از برنامه
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.