دانلود Wondershare 1-Click PC Care v7.4 جان دوباره بخشیدن به ویندوز

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 29 تیر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Wondershare 1-Click PC Care v7.4 جان دوباره بخشیدن به ویندوز

بهینه سازی یکی از مفیدترین و در عین حال کارآمدترین راه هایی است که می توان با استفاده انجام آن عمر ویندوز را طولانی تر کرده و همیشه جان تازه ای به این سیستم عامل بخشد. گاهی بخش های نرم افزار سیستم عامل ویندوز در طول مدت زمان استفاده دچار تغییراتی می شوند و معمولا مشکلاتی را پدید می آورند که کاربر را مجبور می کنند تا ویندوز را به اصطلاح حذف نموده و دوباره اقدام به نصب آن کنند. Wondershare 1-Click PC Care یکی از ساده ترین نرم افزارهایی است که تنها با یک کلیک جان دوباره ای به ویندوز می بخشد. این ابزار ساده و کم حجم با بهینه سازی بخش های مختلف ویندوز کمک می کند عمر مفید سیستم عامل نصب شده طولانی تر شود. افزایش سرعت عملکرد بخش های مختلف سیستم پس از بهینه سازی با این نرم افزار کاملا احساس خواهد شد.
اما از قابلیت های این ابزار می توان به مواردی همچنون حذف فایل های اضافی که در طول استفاده از ویندوز ایجاد شده اند ، تعمیر کامل رجیستری که هسته ویندوز هم هست ، چک 360 درجه ای خرابی ها و تعمیر هریک از آن ها ، حل مشکل کرش شدن های متوالی سیستم عامل و مواردی از این دست اشاره نمود. نسخه جدید و کامل Wondershare 1-Click PC Care به تازگی ارائه شده که برای زنده نگه داشتن ویندوز ما آن را به شما پیشنهاد می دهیم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wondershare 1-Click PC Care v7.4:
- بهینه سازی کامل سیستم عامل ویندوز تنها با یک کلیک
- تعمیر خرابی های موجود در سیستم عامل
- حذف فایل های اضافی ایجاد شده
- سرعت بسیار بالای نرم افزار در چک و حل مشکلات
- تعمیر رجیستری ویندوز
- مدیریت Startup
- بهینه سازی ارتباطات شبکه ای و کانکشن ها
- اسکن 360 درجه ای سیستم عامل برای یافتن کوچکترین خطاها
- افزایش امنیت اطلاعات شخصی در ویندوز پس از استفاده از این ابزار
- حل مشکل کرش شدن های متوالی ویندوز
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.