دانلود Wondershare Kinager v7.3 تجربه نهایت سرعت و کارآیی در ویندوز

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 21 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Wondershare Kinager v7.3 تجربه نهایت سرعت و کارآیی در ویندوز


برای بهینه سازی تمامی بخش های سیستم عامل و عملکرد هرچه بهتر آن لازم است از یک نرم افزار مطمئن در این زمینه بهره ببریم. صدها عنوان نرم افزاری در زمینه بهینه سازی فعالیت می کنند که تقریبا تمامی آن ها قابلیت هایی شبیه به هم دارند و تنها تعداد معدودی هستند که با یکی دو خصوصیت منحصر به فرد از دیگر ابزارها خود را متمایز نشان می دهند. Wondershare Kinager یکی از جدیدترین محصولات در این زمینه به شمار می رود. نرم افزاری کارآمد با قابلیت های فراوان برای بهینه سازی بخش های مختلف سیستم عامل. ابزاری که با سرعت بسیار مناسب در عملکردش و با یک کلیک ساده می تواند کارآیی سیستم را از این رو به آن رو کند.
قابلیت های کلیدی فراوانی برای این ابزار در نظر گرفته شده که هریک از آن ها می تواند به عنوان یک نرم افزار در اختیار کاربران قرار گیرد. اولین خصوصیت مهم و البته منحصر به فرد امکان مدیریت گوشی های مبتنی بر سیستم عامل آندروید است که در کمتر نرم افزاری می توان این قابلیت را مشاهده نمود. ایجاد امنیت بالا در پنج محیط شبکه ، ویندوز ، مرورگر IE ، اتوران ها و رجیستری از جمله یکی دیگر از قابلیت های کلیدی Wondershare Kinager محسوب می شود. پاکسازی سیستم از قابل های اضافی ، مدیریت تمامی بخش های موجود در سیستم نظیر Startup و فریز کردن ویندوز برای پایدارتر شدن آن از موارد دیگری هستند که کاربر با استفاده از این نرم افزار می توان به آن ها دست پیدا کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wondershare Kinager v7.3 :
- بهینه سازی سیستم عامل
- افزایش کارآیی ویندوز پس از بهینه سازی
- شروع بهینه سازی کامل تنها با یک کلیک
- مدیریت کامل برروی تمامی بخش های سیستم عامل
- پاکسازی سیستم از فایل های اضافی
- امکان فریز کردن سیستم برای افزایش پایداری آن
- ایجاد امنیت در محیط شبکه
- ایمن سازی ویندوز
- افزایش امنیت در مرورگر IE
- ایمن بودن در مقابل اتوران ها
- ایجاد امنیت در رجیستری
- مدیریت برروی گوشی های آندروید
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.