دانلود Wondershare Media Converter v1.3.6 مبدلی قدرتمند برای همه فرمت ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 13 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Wondershare Media Converter v1.3.6 مبدلی قدرتمند برای همه فرمت ها

با این که دنیای تکنولوژی های صوتی و تصویری پیشرفته زیادی داشته اند اما بازهم فرمت هایی هستند که در همه سیستم ها پشتیبانی نمی شوند و تنها با تبدیل می توان به پخش و اجرای آن ها دل بست. مبدل های فراوانی را می توان نام برد اما بعضی از مبدل ها امکاناتی دارند که بیشتر سلیقه در آن مطرح می شود تا عملکرد کلی نرم افزار چرا که اکثر نرم افزارهای موجود با تقریبا همه فرمت های چند رسانه ای سازگاری دارند. برای نمونه Wondershare Media Converter می تواند گزینه خوبی برای تبدیل فرمت های صوتی و تصویری رایج باشد. با استفاده این ابزار قدرتمند می توان به راحتی موزیک و فیلم ها بدون افت کیفیت با امکان تنظیم اندازه تصاویر و کیفیت صوتی به فرمت دلخواه تبدیل نمود.
واسط گرافیکی جالب این ابزار هم در دسترسی سریعتر به بخش های مختلف نرم افزار کمک زیادی می کند. هماهنگی کامل با سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل هم نکته مهم دیگری است که در استفاده از این مبدل کارآمد می بایست به آن توجه داشت. نسخه جدید Wondershare Media Converter به تازگی عرضه شده است که خیال شما کاربران را برای تبدیل فایل های صوتی و تصویری راحت کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wondershare Media Converter v1.3.6:
- سازگاری با فرمت های مختلف صوتی و تصویری رایج
- سازگار با انواع دستگاه های صوتی و تصویری قابل حمل
- امکان تنظیم کیفیت خروجی
- عدم افت کیفیت در خروجی نسبت به فایل ورودی
- سازگار با پردازنده های گرافیکی nVidia که 5 برابر سریعتر فایل ها را تبدیل خواهند کرد
- واسط گرافیکی جذاب نرم افزار
- سهولت در استفاده از تمامی بخش های نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.