دانلود XBMC v10.1 تجربه ای هیجان انگیز با مدیاسنتری فوق العاده

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 15 فروردین، 1391 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود XBMC v10.1 تجربه ای هیجان انگیز با مدیاسنتری فوق العاده

نرم افزار قدرتمند و البته ناشناخته ای به نام XBMC که یک مدیا سنتر فوق العاده قدرتمند و هیجان انگیز است می تواند مدیریت حرفه ای موزیک ها ، تصاویر و فیلم ها را به بهترین شکل ممکن بر عهده گیرد. این ابزار قدرتمند که تجربه اش فوق العاده هیجان انگیز است با توجه به حجمی که دارد بسیار سریع بارگزاری و اجرا شده و نمایش فیلم ها با بهترین کیفیت ممکن را امکان پذیر می سازد. این نرم افزار جذاب و جالب که عموما از اکثر فرمت ها در زمینه های گوناگون هم پشتیبانی می کند واسط گرافیکی فوق العاده ای هم دارد که آن را نسبت به دیگر نرم افزارهای مشابه در این زمینه متمایز می کند.
متن باز بودن و در عین حال استفاده کاملا رایگان از این مدیا سنتر قدرتمند باعث شده استفاده ها روز به روز از این ابزار افزایش پیدا کند. نمایش مجموعه تصاویر به صورت اسلایدشو ، دی وی دی فیلم ها به همراه منو ، وجود پوسته های مختلف با قابلیت ویرایش ، تنظیم قسمت های مختلف نرم افزار اعم از کیفیت نمایش و اندازه تصاویر ، هماهنگی و پیشتیبانی از فرمت های رایجی نظیر RAR و ZIP و موارد بسیار دیگری اشاره نمود. XBMC امکانات بسیار فراوانی دارد که هریک را می توان در یک نرم افزار مجزا مشاهده کرد ؛ دانلود و تجربه این مدیاسنتر قدرتمند را به همه کاربران پیشنهاد می کنیم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار XBMC v10.1:
- مدیاسنتری قدرتمند برای همه فرمت ها
- نمایش تصاویر با پشتیبانی از فرمت های مختلف
- مشاهده فیلم ها با بهترین کیفیت ممکن
- اجرای موزیک ها به صورت چندکاناله
- پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت ها در زمینه های مختلف
- هماهنگی و پشتیبانی از دو فرمت رایج RAR و ZIP
- واسط کاربری فوق العاده
- استفاده از پوسته های جدا با قابلیت خصوصی سازی
- قابلیت اعمال تنظیمات دلخواه تقریبا در همه قسمت های نرم افزار
- سرعت بسیار مناسب در اجرای دستورات
- نمایش دی وی دی فیلم ها به همراه منو
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.