دانلود XWindows Dock v2.0.3 اضافه کردن تولبار مکینتاش به ویندوز

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 22 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود XWindows Dock v2.0.3 اضافه کردن تولبار مکینتاش به ویندوز

یکی از تفاوت های اصلی واسط گرافیکی سیستم عامل مکینتاش نسبت به ویندوز داشتن یک نوار زیبا و جذاب به نام Dock است که علاوه بر جلوه ی خاص به این سیستم عامل دسترسی به نرم افزارها را فوق العاده ساده می کند. XWindows Dock نام نرم افزاری رایگان و جالب است که این نوار زیبا را به ویندوز می آورد تا کاربران این سیستم عامل محبوب هم بتوانند از این تولبار زیبا بهره بگیرند و سریعتر به گزینه های مورد نظر دست پیدا کنند.
امکان قرار گیری در چهار جهت صفحه نمایش به دلخواه کاربر ، قابلیت پنهان شدن به صورت خودکار و ظاهر شدن دوباره ، هماهنگی با چند مانیتوره بودن سیستم ، اضافه کردن آیکن بیشتر نرم افزارها به صورت خودکار در تولبار ، انیمیشن ها و سایه گذاری در نسخه جدید که به جذاب تر شدن نرم افزار کمک می کند و چندین و چند قابلیت دیگر که در XWindows Dock به چشم می خورند می توانند دلیل خوبی باشند تا شما کاربران این ابزار کاملا رایگان را دانلود نمائید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار XWindows Dock v2.0.3:
- جذاب تر شدن محیط ویندوز
- دسترسی سریعتر به نرم افزار
- اضافه کردن خودکار آیکن نرم افزارها پس از نصب به تولبار
- قابلیت قرارگیری در 4 جهت صفحه نمایش
- امکان مخفی شدن تولبار در صورت عدم استفاده
- وجود سایه و انیمیشن در تولبار
- استفاده از پوسته های مختلف در نرم افزار
- هماهنگی سیستم های چند مانیتوره
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.