رتوش و ویرایش آسان چهره با نرم افزار Cosmetic Guide v1.3.1

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 1 مرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
رتوش و ویرایش آسان چهره با نرم افزار Cosmetic Guide v1.3.1


ویرایش و رتوش عکس یکی از مهمترین فرایندها برای کاربرانی است که به زیبایی عکس می اندیشند. برخی معتقد هستند که عکس باید به عنوان یک سند بدون تغییر باقی بماند ولی مسلما عکس هایی که به عنوان عکس های شخصی و یادگاری گرفته می شوند باید دارای زیبایی باشند و نقص های عکاسی و یا خود چهره از بین برود. برای مثال لک و ماه گرفتگی پوست و رنگ دندان و از بین بردن چین و چروک میتواند یک زیبایی های دیگر را تحت الشعاع قرار دهد. دلیل های دیگری نیز وجود دارد که میتواند برای هرکس متفاوت باشد ولی همگی به این سمت سوق پیدا میکنند که با استفاده از نرم افزاری بتوان نواقص عکس و از همه مهم تر چهره افراد را رفع کرد. گروه پرتوان آسان دانلود در ادامه معرفی نرم افزارهای آرایش و ویرایش چهره ها در عکس، اینبار قصد دارد نرم افزار دیگری را از شرکت Two Pilots معرفی نماید.
Cosmetic Guide نرم افزاری ویژه برای روتوش چهره افراد در عکس می باشد. این نرم افزار دارای چندین ابزار مختلف است که میتواند به رتوش و ویرایش چهره افراد به شما کمک کند آسان دانلود در ادامه به تشریح ابزارهای موجود در این نرم افزار خواهد پرداخت. ابزاری به نام Skin Care که به شما کمک میکند به آسانی به رفع چین و چروک و پف کردگی چشم بپردازید و در یک کلام چهره فرد را جوان کنید. ابزار بعدی Emphasis نام دارد که میتواند استفاده بسیار کاربردی داشته باشد. با استفاده از ابزار Emphasis شما میتوانید به بخشی از چهره فرد تاکید بیشتری داشته باشید و جلوه بیشتری به آن قسمت بدهید. برای مثال چشم فرد را در عکس بیشتر جلوه دهید تا زیباتر و مشخص تر به نظر آید. ابزار کاربردی دیگر Smart Patch نام دارد شما با استفاده از آن میتوانید نسبت ره رفع خال ها و ماه گرفتگی روی صورت اقدام کنید و تمام فرایند ذکر شده بسیار آسان و سریع قابل انجام است. Bleach Teeth نام دیگر ابزار موجود در Cosmetic Guide است. در واقع همان طور که از اسم ابزار مشخص است برای سفید کردن دندان ها در عکس مورد استفاده قرار میگیرد.با استفاده از آن به راحتی هرچه تمام تر می توانید دندان های فرد را در عکس سفید کنید و همچنین میتوانید از آن برای سفیدتر کردن سفیدی چشم نیز سود ببرید. آخرین ابزار نرم افزار بسیار جالب است و با نام Liquify معرفی شده است. توسط این ابزار میتوانید به جراحی پلاستیک بینی و تقویت عضلات و همچنین از رفع چاقی استفاده کنید! جراحی پلاستیک مانند تغییر وضعیت بینی و بزرگ و کوچک کردن لب و چشم و... و تقویت عضلات هم مانند برجسته نمودن عضلات که توسط ابزار ذکر شده قابل انجام است.ابزارهای جانبی دیگری نظیر نوشتن متن روی عکس، تغییر اندازه عکس ، بریدن عکس و ابزار محو کردن در نرم افزار محیا شده و در کنار تنظیم کنتراست و روشنایی عکس میتواند از تمامی ابزار مورد نیاز برای رتوش چهره را برایتان یکجا داشته باشد. آسان دانلود این نرم افزار مناسب روی سرورهای قدرتمندش آماده دانلود قرار داده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Cosmetic Guide v1.3.1:
- امکان بزرگ و کوچک نمودن بینی و دهان
- توانایی رفع شکم و تقویت عضلات با ابزارهای موجود
- امکان رفع چین چروک به آسانی هرچه تمام تر
- قابلیت سفید کردن دندان و سفیدتر کردن سفیدی چشم
- رفع خال و ماه گرفتگی روی صورت
- توانایی جلوه دادن بیشتر روی بخش های مهم صورت مثل چشم
- متن ترجمه شده توسط تیم آ.سان دانلود
- توانایی تنظیم کنتراست و روشنایی عکس
- دارای ابزارهای جانبی برای نوشتن متن،تغییر اندازه و بریدن عکس
- مجهز به آموزش هر ابزار در ابتدای نرم افزار
- قابلیت رفع پف زیر چشم
- آسانی کار با نرم افزار و رابط گرافیکی مناسب
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.