رنگ بندی فولدرها بر اساس سایز با نرم افزار FolderSizes Pro v5.0.73

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 3 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
رنگ بندی فولدرها بر اساس سایز با نرم افزار FolderSizes Pro v5.0.73

برای این که بخواهیم اطلاع دقیقی در مورد حجم یک فولدر داشته باشیم می بایست با استفاده از گزینه Properties مقدار فضایی که فولدر مورد نظر اشغال کرده را مشاهده کنیم این کار ساده است اما وقتی تعداد فولدرها زیاد می شود و این که به جز فولدرهای شخصی یک سری فولدرهای خود ویندوز هم وجود دارند کار پیدا کردن حجیم ترین فولدرها برای حذف یا جا به جایی کمی دشوار می شود. گاهی فولدرهایی هستند که در آن ها فایل های تکراری قرار دارد و یا اصلا فایل هایی که در آن ها ایجاد شده حاصل از اعمالی است که کاربر در ویندوز انجام داده و این فایل ها ایجاد شده اند ؛ یافتن چنین فولدرهایی که گاهی حجم زیادی هم از هارد را اشغال می کنند کمی سخت است.
اما می توان با استفاده از نرم افزارهایی مانند FolderSizes Pro به راحتی با قرار دادن رنگ های خاص به فولدرهای حجیم دست پیدا کرد. یعنی می توان معین کرد که در هر مقدار فضای تعیین شده فولدرها چه رنگی داشته باشند و به همین سبب تفکیک فولدرهای حجیم از سبک به راحتی امکانپذیر می شود. این ابزار با سرعت بالا و آنالیز فایل ها و فولدرها رنگ آن ها را تعیین کرده و به کاربر نشان خواهد داد تا کاربر به واسطه همین تفکیک رنگ ها بتواند اعمال مورد نظر را انجام دهد.
FolderSizes Pro علاوه بر تفکیک فایل ها و فولدرها به واسطه رنگ ها ، اطلاعات دقیقی از درایو ها را هم به کاربر نشان خواهد داد ؛ ضمن آنکه گراف موجود در این ابزار دائما در حال چک کردن وضعیت سیستم و تغییراتی است که ایجاد می شوند. این ابزار که فوق العاده انعطاف پذیر هم هست قادر است خروجی های مختلفی هم داشته باشد ، واسط کاربری ساده اما جذاب و کاربر پسند و همچنین امکان زمان بندی عملکردها بخش های دیگری هستند که در نسخه جدید این ابزار دیده می شوند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار FolderSizes Pro v5.0.73 :
- قابلیت رنگ بندی فولدرها بر اساس فضای اشغال شده
- امکان زمان بندی عملکردها
- پشتیبانی از استاندارد Unicode برای نام فایل ها و فولدرها
- گراف و رنگ های کامل و پویا در نرم افزار
- اسکن سریع سیستم و شبکه برای رنگ بندی
- نمایش اطلاعاتی پیرامون فولدرهای تکراری ، مربوط به فایل های سیستمی و ...
- نمایش اطلاعات دقیق پیرامون درایو ها
- امکان Export خروجی به فرمت های رایجی نظیر XML ، HTML و ...
- مدیریت تمامی تنظیمات موجود در نرم افزار به صورت دستی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.