زمان بندی دستورات با نرم افزار Intelligent Shutdown v2.1.6

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 27 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
زمان بندی دستورات با نرم افزار Intelligent Shutdown v2.1.6


همه ما برای کارهایمان برنامه ریزی داریم و سعی می کنیم در زمان های خاص کارهای از قبل برنامه ریزی شده را انجام دهیم. برای رایانه ها هم همین مورد صدق می کند ؛ گاهی نیاز است با یک برنامه ریزی و طبق زمانبندی خود سیستم کارها را برعهده گیرد. برای این کار ویندوز ابزارهای مختلفی را تعبیه کرده اما این ابزارها به آن شکل نمی تواند کارآمد باشد ؛ Intelligent Shutdown نرم افزاریست که قادر است طبق زمان بندی تعیین شده توسط کاربر کارهای برنامه ریزی شده را انجام دهد ؛ برای مثال خاموش کردن سیستم طبق زمان بندی تعیین شده که برای بسیاری از کاربران همین کار هم شاید زیاده ساده نباشد اما با این ابزار به راحتی می توان در ساعتی مشخص سیستم را خاموش کرد.
Intelligent Shutdown می تواند کارهای مختلفی انجام دهد ، ریست سیستم ، خاموش کردن ، قفل یوزر ویندوز ، قطع ارتباطات اینترنتی ، اجرای نرم افزارهای کاربردی با انتخاب کاربر ، بستن نرم افزارها و ده ها قابلیت دیگر که در این ابزار گنجانده شده اند. حجم بسیار مناسب و اجرا و استفاده ساده از نرم افزار که برای تمامی کاربران به راحتی قابل انجام است جز دیگر خصوصیاتی هستند که به چشم می خورند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Intelligent Shutdown v2.1.6 :
- حجم مناسب و سهولت در استفاده
- امکان زمان بندی کارها بر اساس انتخاب کاربر
- قابلیت تنظیم دستورات مختلف کاربر
- امکان ریست ، خاموش کردن ، Log Off و ...
- قابلیت اجرای نرم افزارهای مختلف تحت دستور کاربر
- امکان بستن نرم افزارهای مختلف
- قابلیت قطع ارتباطات اینترنتی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.